Zpět na informační servis

Cena veřejnosti v rámci soutěže Cena Inženýrské komory

3. února 2020
Text redakce

Na Shromáždění delegátů ČKAIT 28. března 2020 budou předány Ceny Inženýrské komory 2019 za 16. ročník soutěže Cena Inženýrské komory. V rámci soutěže Cena Inženýrské komory ČKAIT vyhlašuje i tzv. Cenu veřejnosti. Tato cena vzejde z výsledku internetového hlasování členů i nečlenů ČKAIT. Návrhy přihlášené do soutěže jsou zveřejňovány vždy od prosince minulého roku do února následujícího roku na webových stránkách ČKAIT. Inženýrský návrh s největším počtem internetových hlasů veřejnosti bude vyhlášen na Shromáždění delegátů ČKAIT spolu s vyhlášením Ceny Inženýrské komory.

Do 16. ročníku o Cenu Inženýrské komory 2019 se přihlásilo 20 prací. Jedna práce byla vyřazena pro nesplnění podmínek soutěže. Vážíme si práce našich autorizovaných inženýrů a techniků, kteří svými inženýrskými díly úspěšně reprezentují ČKAIT. Veřejnost má možnost se s těmito pracemi seznámit na webových stránkách ČKAIT a účastnit se soutěže o Cenu veřejnosti udělením svého hlasu některé soutěžní práci.

Členy hodnotící komise (za 16. ročník CIK) jsou: Ing. Pavel Pejchal, CSc. (předseda), Ing. Michal Drahorád, Ph.D., Ing. Petr Chytil, Ing. Radek Lukeš, Ing. Čestmír Novotný, Ing. Jindřich Pater, Ing. Karel Vaverka.

Na níže uvedeném odkazu vyberte stavbu, pro kterou chcete hlasovat zaškrtnutím políčka Dát hlas. Dále vyplňte kontrolní kód pod seznamem staveb a klikněte na tlačítko Odeslat hlas.
 

Cena veřejnosti - odkaz