Zpět na informační servis

Studenti, navrhněte stavbu s vůní dřeva a vyhrajte!

2. března 2017
Text redakce

Navrhujete dřevěné stavby nebo konstrukce? Máme pro vás skvělou možnost ukázat své vize a vizualizace v soutěži Stavby s vůní dřeva 2017 a navíc vyhrát ceny v celkové hodnotě 230 000 Kč! Soutěžní návrhy ohodnotí odborná porota a letos nově i široká veřejnost. Soutěž navíc bedlivě sledují podniky v oboru, a proto se jedná o ideální příležitost, jak o sobě dát vědět. :)

Přihlásit můžete jakoukoli práci vytvořenou v době studia (ročníkovou, bakalářku, diplomku apod.). Vaší fantazii se meze nekladou, je ale třeba, aby se návrhy vztahovaly k tématu ročníku, kterým je ?Dřevo je cesta?.

ODMĚNY PRO VÍTĚZE Stavby s vůní dřeva 2017:

V kategorii Návrhy dřevěných staveb: 1. místo: 40 000 Kč, 2. místo: 20 000 Kč
V kategorii Návrhy dřevěných konstrukcí: 1. místo 40 000 Kč

Na vítěze čeká mnoho dalších hodnotných i zážitkových cen. Jejich úplný seznam najdete na webu www.drevoprozivot.cz/stavby-s-vuni-dreva.

Každý soutěžící získá certifikát o účasti v soutěži Stavby s vůní dřeva 2017, zpětnou vazbu od organizátora ke svému soutěžnímu návrhu, pozvánku na slavnostní vyhlášení vítězů a raut se zástupci významných podniků a možnost účastnit se semináře zaměřeného na osobní a profesní rozvoj.

Soutěžní návrhy je třeba odeslat nejpozději 30. 6. 2017. Případné otázky směřujte na vedoucí projektu Ing. Lenku Trandovou, l.trandova@drevoprozivot.cz.

Aktuality o soutěži sledujte na Facebooku www.facebook.com/StavbySVuniDreva.

Soutěž organizuje Nadace dřevo pro život (www.drevoprozivot.cz). Nadané studenty a tuto soutěž podporují naši významní partneři. Jejich seznam najdete na našem webu.