Zpět na informační servis

Jaké střešní materiály jsou nejlepší?

25. února 2015
Text redakce

Také jste určitě přemýšleli, jaké střešní materiály jsou na střechu nejlepší. Zajímalo to i nás, ale nikde neexistovalo žádné skutečné srovnání. Výzkum, test nebo statistika spokojenosti uživatelů. Tak jsme se rozhodli, že tyto informace zjistíme. A na základě našeho rozhodnutí vznikla anketa Střecha roku.

V prvním ročníku ankety Střecha roku jsme se ptali pokrývačů, tesařů a klempířů, jaké značky střešních krytin, střešních oken, tepelných izolací, okapů a podstřešních fólií preferují a jsou podle nich nejlepší. Výsledky můžete vidět v rámečku níže. Pokrývači, tesaři a klempíři pracují se střeními materiály téměř každý den a tak mohou na základě svých zkušeností s jednotlivými materiály určit, které jsou lepší. Ptáme se jich i ve druhém ročníku ankety Střecha roku, který právě probíhá.

Hlasovat můžete zde

Projektanti a stavbyvedoucí mohou rozhodovat

V letošním ročníku mohou rozhodovat o nejlepších střešních krytinách také projektanti a stavbyvedoucí. Vždyť projektanti a stavbyvedoucí jsou jak na samém začátku celého procesu výstavby, tak i v celém průběhu až po zdárné dokončení. To je důvod, proč byla vytvořena nová kategorie STŘEŠNÍ KRYTINA - VOLBA PROJEKTANTŮ A STAVBYVEDOUCÍH. V této kategorii se budou počítat pouze hlasy Vás, projektantů a stavbyvedoucích, čtenářů časopisů Stavebnictví, jež je mediálním partnerem ankety Střecha roku.

Hlasujte a vyhrajte
Každý hlasující projektant a stavbyvedoucí, jež vyplní anketu Střecha roku, se dostává do losování o zajímavé ceny. Celkem je připraveno více než 200 cen s celkovou hodnotou přes 250.000 Kč! Hlasujte také a zúčastněte se losování! Vyhrát můžete 3x profi vrtací šroubováky DeWALT DCD780C2 v hodnotě 7900 Kč, desítky kusů profinářadí Stanley (pily, kladiva, nožíky, vodováhy, nožíky, trička, čepice), 1000 piv v dárkových baleních, předplatné časopisů Dům a zahrada, Pěkné bydlení, Sruby a roubenky, Dřevostavby a další ceny.

Snažili jsme se, aby hlasování bylo co nejsnazší. Pouze zaklikáváte značky střešních výrobků, které znáte, používáte a považujete za nejlepší. Odkaz můžete nalézt na webových stránkách www.StrechaRoku.cz (případně proklikem rovnou zde)

Za 20-30 minut máte celou anketu vyplněnou. Hlasování je zcela anonymní. Hlasovat navíc můžete, kdy se Vám to bude hodit pouhým proklikem na uvedené odkazy. Nezapomeňte ale hlasovat co nejdříve, protože hlasování končí 31.3.

Hlasovat můžete zde

Vaše hlasování pomáhá!
Vaším hlasování pomůžete laikům a investorům zjistit, jaké značky střešních výrobků jsou kvalitní. Výrobci kvalitních materiálů získají díky Vašemu hlasu lepší znalost u stavebníků. A díky Vám se tak budou stavět lepší střechy!