Zpět na informační servis

Hlasujte v soutěži Stavby s vůní dřeva a vyhrajte parádní glamping v tiny house Veranda

19. července 2023
Text redakce PR článek

Zajímá vás, jaká dřevěná díla přihlásili studenti do 11. ročníku oborové soutěže Stavby s vůní dřeva? Od 25. července si je můžete prohlédnout v galerii na webových stránkách, kde si také rovnou můžete vybrat svého favorita a dát mu svůj hlas. Účastí v hlasování se navíc zařazujete do soutěže o pobyt v tiny house VERANDA uprostřed lesa/nedaleko řeky Sázavy. Podívejte se, jaké krásy ze dřeva tvoří mladí studenti a jak pracují s přírodním obnovitelným materiálem.

www.tinyhouseveranda.cz
www.tinyhouseveranda.cz

Největší studentská soutěž v České republice zaměřená na dřevěné stavění letos probíhá již pojedenácté v řadě. Soutěž Stavby s vůní dřeva, organizovaná Nadací dřevo pro život, je určená studentům, kteří se chtějí laické veřejnosti pochlubit svou prací a talentem. Nadace dřevo pro život soutěží zároveň zdůrazňuje výhody dřevěných staveb a důležitost využívání dřeva jako obnovitelné suroviny. Na výherce soutěže také čekají skvělé ceny, a to jak v podobě finančních, tak věcných odměn. Uzávěrka přihlášek je 7. července 2023, hlasování veřejnosti je spuštěno od 25. července 2023 do 25. srpna 2023.

Návrhy dřevěných staveb je možné až do 7. července přihlásit on-line do kategorie malých nebo velkých staveb, podle velikosti jejich obestavěného prostoru. Vítěze vybere odborná porota, laická veřejnost a partneři soutěže. Nadace může zároveň udělit i tzv. zvláštní ocenění pro návrh, který bude technicky, vizuálně nebo jinak výjimečný.

Hlasujte a vyhrajte zajímavý zážitek

Vyberte si z galerie letošních přihlášených děl to, které vás nejvíce oslovilo a svým hlasem podpořte jeho tvůrce. Pokud se na vás usměje štěstí, budete vylosováni a získáte poukaz na parádní pobyt na 12 m2 nedaleko řeky Sázavy. Na jednoho z vás čekají dvě noci v tiny house VERANDA uprostřed přírody s dechberoucím výhledem.

Vítěz bude znám v září

Výsledky letošního ročníku studentské soutěže Stavby s vůní dřeva budou slavnostně vyhlášeny 21. září 2023. Sledujte stránky www.stavbysvunidreva.cz, kde se včas dozvíte veškeré informace.

 

dřževo1
Nadace-logo-cmyk plne