Zpět na materiály, výrobky, technologie

10 kompaktních rypadel Bobcat E19 v barvách DEK půjčovna

8. prosince 2017
redakce PR článek

Přední český prodejce stavebních materiálů společnost Stavebniny DEK a.s. zvolila pro svou rychle rostoucí síť půjčoven stavebních strojů 10 kompaktních rypadel Bobcat E19.

Autor:Společnost Stavebniny DEK a.s. je s obratem více než 11 mld. Kč předním hráčem na českém trhu stavebních materiálů. Zároveň od roku 2013 buduje celorepublikovou síť půjčoven stavebních strojů a vybavení- DEK půjčovna má dnes v ČR více než 60 poboček. Filozofie DEK půjčovny je poskytovat zákazníkům z řad soukromníků, drobných řemeslníků i stavebních firem moderní, kvalitní a skvěle vybavené stroje s těmi nejlepšími parametry.

V roce 2017 DEK půjčovna vypsala výběrové řízení na rozšíření a modernizaci svého strojového parku o 20 minirypadel. Polovinu zakázky vyhrál kompaktní bagr Bobcat E19, který pomocí zatahovacího podvozku redukuje svoji šířku na méně než 1 metr. Tím získá uživatel dobrou průjezdnost stroje v omezeném a úzkém prostoru.

Stroje byly dodány v září 2017 v provedení s nadstandardní výbavou, ke které patří vyhřívaná kabina, rádio, prodloužená násada, široká radlice, odpružené sedadlo, bezklíčové startování, rychloupínací systém Lehnhoff MS01, balíček Komfort? zahrnující komfortní sedačku a ovládání pohybu ramena na joysticku a balíček ?Výkon?, který umožňuje lepší pohyb v písčitých půdách.

Design v zakázkové červené barvě s logem DEK půjčovna pochází přímo z výroby, což je předností spolupráce místního dealera Bobcat CZ a dobříšského areálu Doosan Bobcat, kde výroba minirypadel probíhá. U jiných společností bývají obvykle nuceni dělat podobné úpravy jejich dealeři, což může mít vliv na kvalitu provedení i dodací termíny.

Jak řekl Ing. Michal Švejcar, ředitel divize půjčovna: ?Klíčem k úspěchu kompaktního bagru Bobcat E19 v našem výběrovém řízení byla jeho vysoká kvalita, kterou jsme si sami ověřili v reálném provozu, nejmodernější koncepce a také jeho zcela mimořádná vybavenost.?

DEK půjčovna poskytuje bagry Bobcat E19 včetně přívěsů pro jejich odvezení zákazníkem. Již nyní se s nimi můžete setkat na pracovištích po celé České republice.

Společnost Stavebniny DEK a.s. byla založena 8. března 1993 v Praze pod názvem DEKTRADE s.r.o. Provozuje 72 poboček v ČR a 16 v SR. Jsou součástí skupiny DEK, kam dále patří společnosti STAVEBNINY DEK s.r.o. (Slovensko), DEKMETAL s.r.o., DEKWOOD s.r.o., DEKPROJEKT s.r.o., G SERVIS CZ s.r.o. a ARGOS ELEKTRO a.s. Celkový obrat skupiny v roce 2016 dosáhl téměř 11,6 mld. Kč. V současné době zaměstnává více než 2 000 zaměstnanců.

Pro více informací o společnosti a produktech Bobcat prosím navštivte www.bobcat.com.