Zpět na materiály, výrobky, technologie

Využití zvedacích plošin ve skladech pro e-shopy

18. července 2022
PR článek

Provozovatelé mnohých internetových obchodů museli v posledních dvou letech rozšiřovat skladové prostory, protože se zákazníci naučili během koronavirové pandemie nakupovat online. Původní sklady tak přestaly odpovídat potřebám, co se velikosti, zázemí i provozních požadavků týče. Pokud jste se rozhodli přesunout zboží do větších prostor, myslete i na velice důležité pomocníky, jako jsou zvedací plošiny, na které se zaměříme právě v následujících řádcích.


Zvedací plošiny zvyšují efektivitu práce a snižují pracovníkům fyzickou námahu. Velké oblíbenosti se těší modely od značky EdmoLift, která má na evropském trhu přední postavení. 

Zvedací plošiny ve skladu

V případě, že jsou ve vašem hledáčku zvedací plošiny do skladu, rozhodně neprohloupíte, když sáhnete po některém z modelu od značky EdmoLift. Zvedání je činnost, která je potřebná napříč různými odvětvími, takže se s těmito plošinami setkáte nejen ve skladových prostorech, ale klidně i ve výrobních podnicích. Společnost EdmoLift vás nadchne pestrým portfoliem, jež zahrnuje více než 320 výrobků. Záleží pouze na vás, jestli je pro vás vhodnější plošina horizontální, vertikální, dvojitá, nebo třeba naklápěcí. 

Zkrátka nepřijdou ani provozovatelé e-shopů se specifickými požadavky na zvedací plošinu, protože je možné provádět různé úpravy tak, aby zvedací plošina vyhovovala vašim potřebám. Pro výrobu se používají vysoce kvalitní materiál s netoxickým nátěrem, díky němuž je konstrukce odolná vůči oděrům a škrábancům. Samozřejmostí je i plynulý pohyb při zvedání.

stav002

EdmoLift je sázka na jistotu

EdmoLift je švédská společnost působící na trhu už více než 55 let, přičemž za dobu své existence si vybudovala přední postavení, protože prodává vskutku kvalitní zvedací plošiny. Všechny nabízené produkty jsou charakteristické dlouhou životností. Společnost za uplynulých 55 let prodala více než 140 tisíc plošin, z nichž okolo 100 tisíc kusů je stále v provozu, takže se jedná o dlouhodobou investici.

EdmoLift si zakládá také na inovacích a výzkumech, a proto neustále zdokonaluje své produkty a má v nabídce moderní zvedací plošiny se zdokonalenými funkcemi.

Vaši pracovníci budou spokojení

Provozovat internetový obchod vyžaduje dobré manažerské schopnosti. Stejně tak myslete i na své pracovníky a poskytněte jim optimální pracovní podmínky. Zvedací plošiny od značky EdmoLift jsou ergonomické, a tím pádem je obsluha snadná a bezpečná. Předcházíte tím i pracovním úrazům svých zaměstnanců.

Zvedací plošiny jsou stabilní, mají nekonečné možnosti výškového nastavení a jsou naprosto univerzální. Použijete je nejen ve skladu svého e-shopu, ale klidně je můžete přesunout i do výrobního podniku a podobně.