Zpět na stavby

ZWCAD 2017 pro všechny co navrhují a staví stavby.

12. září 2016
redakce PR článek

ZWCAD je CAD program pro projektování, čtení a revizi výkresové dokumentace, který pracuje s nejnovějším DWG formátem a je 100% kompatibilní s výkresy vytvořenými v jiných CAD systémech.

Autor:(Stáhněte a vyzkoušejte si ZWCAD 2017 (30-denní zkušební verze) na www.zwsoft.cz)

V ZWCAD 2017 máte mnoho inteligentních funkcí jako například inteligentní myš, díky které nemusíte složitě hledat příkazy v liště s ikonami, ale spouštíte je gesty myši. (Vytvořit nový výkres, nakreslit oblouk, nakreslit kružnici, vymazat entit, to vše může být provedeno jedním kliknutím a gestem myši.)


Nebo třeba funkce hlasová poznámka (smart voice), která Vám umožní si dělat hlasové poznámky na výkresech třeba i v terénu na stavbě při kontrolních dnech. Pouze si nainstalujete bezplatný prohlížeč ?CAD Pocket? do Vašeho telefonu s Androidem, nebo iOS a můžete zápisy z kontrolních dnů umisťovat jako hlasovou poznámku přímo na konkrétní místo v DWG výkrese a po skončení kontrolního dne je odešlete mailem včetně poznámek Vašim projektantům k zapracování. Díky tomu Vám vznikne archív poznámek a vše je ihned odbaveno a delegováno na správné lidi.

Někdy můžete mít dva naprosto stejné výkresy a neznáte rozdíly mezi těmito dvěma výkresy. ZWCAD na to mám svou funkci, která porovná soubory a automaticky Vás upozorní na to, co se liší. Skvělé je na tom to, že Vám ukáže i rozdíly, které na první pohled nevidíte.

ZWCAD 2017 myslí i na potřeby projektantů, kteří pracují s různými formáty souborů. Nově tedy poskytuje přístup k souborům s příponou DGN, což jsou soubory generované programem MicroStation®. Můžete tedy velmi snadno importovat soubory DGN do ZWCADu a následně je zpracovávat.

ZWCAD 2017 přináší mnoho inovativních technologií, které najdete pouze v ZWCAD a které pomáhají ke zrychlení práce projektantů a konstruktérů. Zároveň využívá nejnovější technologie, jako je podpora 64-bit prostředí ve Windows, lepší práce s pamětí počítače, podpora dalších operačních systémů jako je MacOS a LINUX a to vše pro zrychlení vaší práce a ušetření času pro další činnosti, které musíte dělat.

Pozoruhodný výkon je poháněn zbrusu novou hybridní technologií, díky které je ZWCAD 2017 ve srovnání s předchozími verzemi, schopen otevírat výkresy v průměru o 40,18 % rychleji a plynulost práce se tak zvyšuje o 24,19 %. Což znamená, že 8 pracovních hodin může být zkrácena na 6 hodin. Nová verze 2017 ušetří uživatelům spoustu času a finančních nákladů. (třeba i díky skvělé a velmi jednoduché licenční politice)

Vyzkoušejte ZWCAD 2017 na našich stránkách www.zwsoft.cz a uvidíte sami.

Účelem našeho týmu ZWSOFT CZ je spokojený uživatel CAD/CAM software, který má svou práci pohodlnější a jednodušší a má možnost využívat programy v rozumném poměru cena/výkon a zároveň je díky podpoře z naší strany efektivnější a skoro jako člen našeho týmu.

Staňte se tedy i vy členy našeho ZWCAD týmu