Zpět na informační servis

DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA 2018 - JIŽ POTŘINÁCTÉ - PODRUHÉ V LITOMYŠLI

9. dubna 2018
Text redakce

Konference Dopravní infrastruktura 2018 se koná ve středu a ve čtvrtek 16. a 17. května 2018 v Zámeckém pivovaru Litomyšl. Připravili jsme pro Vás velmi náročný program: 45 prezentací v 7 programových blocích - 660 minut tvrdé práce a bohatý doprovodný program na okouzlujícím Zámeckém návrší.

800x600

Program přednášek připravil 31-ti členný Sbor poradců včetně zástupců MD, SFDI, ŘSD ČR, SŽDC, ŘVC ČR, PS PČR, PČR, CACE a dalších institucí. Připravili jsme pro Vás opravdu žhavé novinky a informace ze všech segmentů. Zeptáme se, jak pokročily VRTky? Proč nadále umírá tolik osob při dopravních nehodách? Umíme vlastně urychlit přípravu dopravních staveb a jejich výstavbu? Chceme platit výkonnové mýto? Bude mít Praha do 20-ti let dobudován jeden či oba okruhy? Budeme za 30 let vůbec potřebovat silnice a železnice? Bojíme se autonomních vozidel? Za co budeme stavět po roce 2020? Umíme se poprat s mimořádně nízkou nabídkovou cenou?

Věříme vládnímu prohlášení o investicích do dopravní infrastruktury? Víme dostatečně srozumitelně, co je to BIM a jaký má přínos pro naši věc? Poplujeme někdy D.O.L.E.M. ? Představíme Vám projekt "Společná strategie pro dopravní infrastrukturu". Posoudíme společně, zda a jak "zabrala" naše loňská výzva "Litomyšlská pětka". Posoudíme, kam dospěla příprava výstavby D35 právě v úseku Litomyšl - Janov. Zahledíme se hodně dopředu, abychom byli na všechno včas a dobře připraveni. K dispozici bude tištěný i digitální sborník příspěvků.

Vloni do Litomyšle přijelo 305 delegátů a na výstavě se prezentovalo 28 firem. Nosnými tématy konference jsou Bezpečná dopravní infrastruktuta a Plánování dopravní infrastruktury, a to v nejširším pojetí. Již v této chvíli je na letošní konferenci zaregistrováno 307 delegátů z 97 organizací a 26 firem.

60% delegátů přichází z veřejného sektoru, 49% tvoří investoři a správci, 4% města, 7% kraje a 40% delegátů přijede ze soukromého sektoru. Pro Vaše ubytování máme připraveno přes 300 pokojů v hotelech a penzionech v Litomyšli a v okolí. Neotálejte s objednávkou ubytování, každým dnem se volné kapacity snižují. Z okolních měst bude zajištěna autobusová doprava s dostupností do 15 minut. Vše potřebné včetně online registrace delegátů i vystavovatelů, online objednávky ubytování, video pozvánky a seznamu přednášek najdete na www.kdi.cz .

Konference je tématicky multimodální. Nabízíme Vám 7 programových bloků:

1. LEGISLATIVA - EXEKUTIVA - FINANCOVÁNÍ
2. ŽELEZNIČNÍ INFRASTRUKTURA
3. EFEKTIVNÍ TECHNOLOGIE OPRAV VOZOVEK
4. AUTONOMNÍ INFRASTRUKTURA
5. JAK KUPŘEDU? diskusní panel
6. BEZPEČNOST SILNIČNÍHO PROVOZU
7. STRATEGIE - VIZE - PLÁNOVÁNÍ

Delegáti obdrží po konferenci Potvrzení účasti pro celoživotní vzdělávání ČKAIT s kreditem 2 body a Osvědčení o účasti v rámci průběžného vzdělávání úředníků podle § 20 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících.

Těšíme se na setkání s Vámi v polovině května. Již potřinácté, podruhé v malebné Litomyšli.

Pozvánka

STOJÍ ZA TO PŘIJET ...


Jindřich Volf
Agentura Viaco
starosta Sboru poradců


Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;}