Zpět na informační servis

Yale a Yale CZ chtějí zvýšit očekávání zákazníků

9. prosince 2016
Text redakce PR článek

Pod heslem ?Yale - zvyšování očekávání zákazníků? se dnes s novináři setkali Marcus Rosenkranz ze společnosti Yale Europe Materials Handling a Jan Pachman ze společnosti Yale CZ, s.r.o., která je výhradním prodejcem výrobků Yale® na českém trhu. Na tiskové konferenci bylo představeno portfolio produktů se zaměřením na strategii společnosti Yale na českém trhu a rovněž byl předveden nejnovější vysokozdvižný vozík GLP15-20MX.

?Česká republika představuje pro Yale strategicky významný trh. Z toho důvodu jsme se rozhodli uspořádat tiskovou konferenci, kde bychom rádi představili nabídku společnosti Yale a zároveň předvedli naši nejnovější řadu vysokozdvižných vozíků,? říká Marcus Rosenkranz, regionální obchodní ředitel společnosti Yale. -?Díky našemu vynikajícímu partnerství s Yale CZ jsme schopni poskytovat našim zákazníkům služby nejvyšší kvality.?

Náš přístup
Yale Europe Materials Handling uplatňuje dvojkolejnou strategii, jejímž cílem je vyhovět specifickým nárokům v klíčových odvětvích průmyslu a umožnit zákazníkům přepravovat zboží co nejefektivněji a nejlevněji. Díky vývoji nových výrobků a vylepšování těch stávajících poskytuje Yale® širokou škálu variací výrobků a služeb. Yale® je schopen nabídnout specifická řešení s nízkými provozními náklady, která vyhoví přáním i těch nejnáročnějších zákazníků.

Společnost Yale CZ je dobrým příkladem toho, jak přístup ?lidé, produkty, produktivita,? který je mottem značky Yale, funguje v praxi. Potřeby zákazníků jsou již řadu let zajišťovány prostřednictvím kombinace prémiových produktů Yale spolu se službami vysoce kvalifikovaných servisních zaměstnanců Yale CZ. Yale CZ klade vysoký důraz na organizaci pravidelných školení pro své zaměstnance, a to již od prvního okamžiku, kdy jsou u společnosti zaměstnáni.

Nový protizávažový vozík střední třídy nabízí vysokou produktivitu za skvělou cenu
Posledním příkladem dodržení tohoto závazku je protizávažový vozík ICE řady Yale MX, uzpůsobený pro podniky s různými požadavky na manipulaci s materiálem.

Produktová manažerka pro protizávažové vozíky společnosti Yale, Karen Calver, říká: "Jedná se o zcela nový vozík, který byl vyvinut za použití veškerých osvědčených technologií Yale. Řada MX představuje řešení nabízející všechny vysoké standardy spojené se značkou Yale. Vlastnosti jako je spolehlivost, provozuschopnost, ergonomie, produktivita a nízké pořizovací náklady nejsou jen pouhá přání na našem seznamu - jsou to principy, které definují výrobky Yale až do morku kostí. Jsme neuvěřitelně nadšeni, že řada MX bez problémů splňuje všechna tato kritéria."

Řada MX nabízí vozíky, které mají kapacitu 2,0, 2,5 nebo 3,0 tuny. Vyráběny jsou ve městě Craigavon, v Severním Irsku, týmem zkušených pracovníků, kteří nedávno vyrobili čtyřstý tisící vozík, konkrétně Yale Veracitor VX. Řada MX dosahuje stejně vysoké úrovně kvality a při výrobě vozíků této řady jsou používány pouze osvědčené komponenty Yale. Představovaná řada poskytuje veškeré základní funkce umožňující snadnou manipulaci s materiály, a to bez nákladů spojených s prémiovými nabídkami.

?V tomto velmi konkurenčním odvětví je nesmírně důležitá cenová dostupnost nákladního vozíku, a to po celou dobu jeho životnosti," dodává Karen. ?Právě v tom spatřujeme největší konkurenční výhodu vozíků řady MX. Díky profesionální podpoře poskytované prodejcem, záruční lhůtě a komplexní dostupnosti náhradních dílů dosahují tyto vozíky vysoké životnosti. Vzhledem k velmi přijatelné pořizovací ceně, snadné údržbě a funkčnosti těchto zařízení je velmi pravděpodobné, že vozíky této řady se stanou nejlepším řešením pro řadu zákazníků."
Řada MX používá stejný konstrukční jazyk jako řada Yale Veracitor VX, tedy řada prémiových vozíků v portfoliu společnosti Yale. V nabídce jsou vozíky s pohonem na naftu, LPG či modely konfigurované na duální pohon, se servisními intervaly 500 hodin, včetně plné podpory společnosti Yale a rozsáhlé sítě jejich prodejců. Řada MX se vyznačuje ekonomickým provozem, má kompletní sadu moderních ergonomických prvků zajišťujících pohodlí řidiče a vyniká svým špičkovým designem. Charakteristické jsou pro ni také minimální úroveň hluku a vibrací při provozu. Vozíky této řady jsou pohotově reagující a vysoce produktivní, čímž přináší cenově dostupnou možnost pro široké spektrum zákazníků.

Pro trhy, jako je Česká republika, Yale také vyvinul vozíky s nižší kapacitou a kompaktní verze, které společnost vyrábí ve vlastní továrně v Japonsku. Tyto verze nabízejí kapacitu 1.5, 1,8 nebo 2,0 tuny.

Vylepšené technologie
Společnost Yale je dlouhodobě známá svojí vstřícností k zákazníkům a schopností reagovat na zpětnou vazbu z jejich strany. Díky těmto podnětům Yale vylepšil velkou část sortimentu tak, aby jednotlivé produkty lépe odpovídaly představám koncových uživatelů. Jednotlivé úpravy zahrnují vylepšení motoru, elektronického řízení a ručního brždění.
V říjnu 2015 bylo elektronické řízení zařazeno do standardní nabídky tříkolových vysokozdvižných vozíků s protizávažím Yale ERP 15-20VT, což zlepšilo jejich energetickou účinnost o 10 procent. Operátoři tak mají možnost používat vozík v delších časových úsecích, aniž by byli nuceni měnit baterii. To se pozitivně projevuje na celkové produktivitě a vytváří úspory.
Zavedení ruční brzdy do vozíku ERP16-20VF rovněž snížilo energetickou náročnost zařízení. Čtyřkolový model o hmotnosti 1,6 tuny patří se svou spotřebou 4,4 kWh mezi nejúspornějšími ve své kategorii.

Nové produktové inovace
Yale dokáže zajistit pohodlnou ergonomii pro operátory a alternativní možnosti dávkování výkonu. Nabízí bezkonkurenční odhodlání k inovacím a kvalitě. Mezi nové výrobky uvedené na trh v poslední době patří ruční vozík MS10-16 a paletový vozík MPT. Tyto spolehlivé stroje jsou výsledkem pečlivého výzkumu a zpětné vazby ze zákaznického prostředí; nabízí nejmodernější inovativní prvky v oblasti ergonomie, produktivity a údržby, jakož i nízké provozní náklady.

Nejnovější ruční vozík přináší řadu vylepšených prvků. Perfektní výhled skrze jednotlivé sloupky a jemná mechanika umožňují operátorovi stroj snadno ovládat. Robustní konstrukce a kapacita zdvihu dosahující 1,6 tuny dovolují vozík využít k širokému spektru úkolů. Zařízení je ideální pro podniky s menšími provozními budovami, ve kterých je omezený manévrovací prostor. Uplatnění najde v supermarketech, v malých skladech nebo chlazených prostorách, kde teplota klesá k - 30°C, v průmyslové výrobě, v maloobchodech nebo potřebách pro kutily a v montovnách.

Paletový vozík MPT mění zažité způsoby práce a díky svému unikátně nastavenému sedadlu v sobě pojí klíčové benefity plošinových a sedadlových modelů. Tím, že operátorům nabízí možnost stát, naklánět se nebo pohodlně sedět během přesunu na delší vzdálenost, vozík připravuje půdu pro nástup nové éry v oblasti nakládání s materiály.

Lidé zaměření na služby
Díky své rozsáhlé prodejní síti Yale může dodávat inovace a kvalitní služby. Zdatní, odpovědní prodejci a inovace v oblasti financování a služeb znamenají pro zákazníky jistotu efektivní a funkční podpory, která spolehlivě splní jejich požadavky. Ať už se bude jednat o financování, údržbu vozíků v rámci jejich prodloužené životnosti pomocí telematického systému managementu flotily, nebo poskytováním dočasných řešení skrze krátkodobé pronájmy, odhodlaný tým sítě Yale a Yale CZ svým zákazníkům vždy nabídne výjimečnou kvalitu služeb. Yale CZ, výhradní prodejce Yale v České republice, nabízí více než 25 zkušených servisních techniků, kteří podstupují pravidelná školení. Yale CZ nabízí rozsáhlou síť servisních středisek po celé České republice.

Marcus Rosenkranz na závěr dodává: ?Yale klade důraz na ?lidi, produkty a produktivitu™.? Jsou to klíčové předpoklady k tomu, abychom dokázali plnit sliby, jež zákazníkům dáváme. Věříme, že za impozantní schopností Yale porozumět měnícím se potřebám zákazníků v tomto náročném průmyslovém odvětví stojí především týmová práce.?

Pro další informace o strojích pro manipulaci s materiálem od Yale navštivte www.yale.com.