Zpět na informační servis

Veletrh WINDOOR EXPO

6. února 2015
Text redakce

Ve dnech 11. - 14. února se na Výstavišti Praha - Holešovice uskuteční 5. ročník veletrhu oken, dveří a stínicí techniky WINDOOR EXPO. Jedná se o veletrh, který je přímo zaměřený na sortiment z oblasti otvorových výplní a přidruženého příslušenství a bude se na něm prezentovat 71 firem z výše zmiňovaných oborů na ploše 1 338 m2.

Kvalitu okna poznáte podle jeho izolačních vlastností. Dobré izolační vlastnosti oken Vám v první řadě zaručí, že nebudete topit ?pánu bohu do oken?. Teplo nebude pronikat zbytečně ven, zůstane v místnosti a Vy ušetříte na poplatcích. Správnou volbou oken zamezíte srážení vody na skle (rosení). Některá okna také propouští více slunečního světla nebo jsou bezpečnější a odolnější vůči hluku, zatékání, větru a dešti. Díky vhodně zvolenému okennímu kování a bezpečnostní technice můžete předejít vloupání. Moderní celoobvodové kování zajišťuje komfortní ovládání okna. Zvyšuje celkovou kvalitu okna a Vaši bezpečnost. Pokud si nevíte s výběrem vhodných oken do vašeho domu rady, neváhejte navštívit veletrh WINDOOR EXPO, který nabídne informace ze sortimentu oken, dveří, vrat, stínicí techniky či zimních zahrad a doplňujícího příslušenství.

Veletrh WINDOOR EXPO na svém 5. ročníku představí několik desítek firem zaměřených především na výrobky z oblasti otvorových výplní. Vybrat si budete moci ze široké nabídky oken například od společnosti Stavona s.r.o., Promont s.r.o., OKNA.EU s.r.o., Star okna s.r.o., HOGGA s.r.o., Pražák s.r.o., DARE s.r.o. a další. Kvalitní ?dveře, do kterých se zabouchnete? budou k vidění na stánku firmy Šimbera s.r.o., dále VETOS s.r.o., CAG s.r.o., Truhlářství ČUDA, atd. Pokud máte vybraná okna i dveře a zajímají Vás spíše doplňky a příslušenství, navštivte expozice firem např. SEKAR spol. s r.o., Ráj dřeva s.r.o., GAPA MB s.r.o., nebo Maron CZ s.r.o. Široký sortiment z oblasti otvorových výplní a zasklívání očekávejte i u firem ALUKOV a.s., ATEX Planá s.r.o., SAGEDER s.r.o. nebo ALUKOV a.s.. Do nomenklatury tohoto veletrhu spadají také firmy zaměřené na podlahy, jejichž výrobky budou k vidění na stánku HETH s.r.o., ESCO Podlahy s.r.o., KB Moravia s.r.o., Bohemia Parket s.r.o. a další.

Doprovodný program veletrhu WINDOOR EXPO bude první den veletrhu zaměřen na otvorové výplně, novinky a problematiku tohoto oboru. Čtvrteční přednášky budou v režii Asociace dodavatelů montovaných domů. Zástupci členských firem odprezentují své kvalitní stavby a zajímavé projekty. Páteční dopoledne bude v režii Dřevařského ústavu, který se zaměří např. na kontrolu kvality materiálů ve dřevostavbách a na další zajímavá témata. Páteční odpolední program ovládne 10. ročník Salonu dřevostaveb. Můžete se opět těšit na největší nesoutěžní přehlídku dřevěné architektury v Česku a na Slovensku. Představí se Vám pestrá paleta staveb, vybraných z toho nejlepšího, co v Čechách a na Slovensku v posledním roce vzniklo. Salon dřevostaveb bude pokračovat i v sobotu odpoledne. Sobotní dopoledne nabídne zajímavosti o pasivních domech, které přinese Centrum pasivního domu.

Součástí veletrhu WINDOOR EXPO bude 10. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů DŘEVOSTAVBY, 10. mezinárodní veletrh vytápění, klimatizace a úspor energie MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a 5. ročník veletrhu krbů, kamen a designového vytápění KRBY A KAMNA.

Srdečně Vás zveme k návštěvě veletrhů energeticky úsporného bydlení - DŘEVOSTAVBY, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA a WINDOOR EXPO - jedinečné události v Praze na Výstavišti v Holešovicích ve dnech 11. - 14. února každý den vždy od 10:00 do 18:00.

Kateřina Maštalířová
manažerka veletrhu WINDOOR EXPO
www.windoorexpo.cz