Zpět na materiály, výrobky, technologie

Technologie Airpower ─ každá kapka se počítá

26. dubna 2021
PR článek

Kdo by neměl rád horkou sprchu po náročném dni. Dlouhé sprchování ale není zrovna ekonomické a ani ekologické. Značka Hansgrohe se proto rozhodla tento problém řešit, a tak přišla s inovativní technologií Airpower. Výrobky německé kvality vás uchvátí nejen svou špičkovou kvalitou, ale i nadčasovým designem.


Za málo peněz hodně vody

Ano, opravdu to tak je. Technologie Airpower, kterou značka Hansgrohe zakomponovala do svých výrobků, využívá ke sprchování nejen vodu, ale i vzduch. Sprchové hlavice mají v sobě proudový disk, který na velké ploše nasává okolní vzduch a následně ho mísí s vodou. Kapky vody jsou tedy objemnější, vydatnější a lehčí. Princip míchání vody a vzduchu je geniální, na 1 litr vody připadnou v poměru cca 2 litry vzduchu. Cennou vodu tak neplýtváte, každá kapka šetří vaše náklady i zdroje.

002

Dokonalé sprchování

To, že jsou kapky vody objemnější pocítíte na vlastní kůži. Sprchy s touto technologií pozvednou vaše sprchování na takovou úroveň komfortu, že nebudete chtít ze sprchy odejít. Kapky, které jsou lehčí a měkčí, vytvoří svým spojením ve sprše lehký déšť. U některých modelů si díky více proudům můžete navíc dopřát rovnou i masáž.

003

Nezapomnělo se ani na umyvadla

V Hansgrohe mysleli na vše, tudíž ani umyvadla nezanechala bez povšimnutí. Mnoho umyvadlových baterií je také obohacených o technologii Airpower. Rozdíl poznáte na první pohled. Voda vytékající z kohoutku je tichá a plná vzduchu, což také zabraňuje nepříjemně silnému proudu a stříkání vody ven z umyvadla.

004

U nás si vyberete

Zaujala vás značka Hansgrohe a její technologie? Toužíte po některém z těchto kvalitních výrobků? Český e-shop Sanitino.cz je prodejcem sanitárního vybavení do koupelen i kuchyní. Jejich sortiment je široký stejně jako výběr světoznámých značek. Vsaďte na kvalitu, vybere si zde i ten nejnáročnější zákazník.

005