Zpět na informační servis

Novinky ze světa osvětlení představí Signify Digital Event

19. dubna 2021
Text redakce

Ve čtvrtek 29. dubna odpoledne se koná první ročník Signify Digital Event 2021. Na on-line akci se dozvíte nejnovější informace ze všech oblastí osvětlení, a to přímo od expertů společnosti Signify. Ta je světovým lídrem v této oblasti jak u profesionálů, tak u spotřebitelů, a stojí za technologiemi osvětlení se značkami Philips, Interact, HUE, WiZ, Nature Connect a řadou dalších.

Těšit se můžete na představení nejlepších projektů z loňského roku i na to, co se v oblasti osvětlení chystá letos nebo novinky a největší zajímavosti v profesionálním a velkoobchodním portfoliu svítidel a světelných zdrojů. Dojde i na představení tří inovativních technologií – propojeného osvětlení Interact, přirozeného osvětlení Nature Connect a využití 3D tisku ve výrobě LED svítidel. Na programu ale najdete i seznámení s  UV-C zářiči Philips, s jejichž pomocí lze snadno dezinfikovat vzduch, nebo trendy v chytrém osvětlení, novinky řady Philips Hue a představení nové značky chytrých světel WiZ. 

Celou akcí bude provázet Petr Mára, známý český moderátor zajímající se o technologie. Signify Digital Event 2021 začíná ve čtvrtek 29. dubna ve dvě hodiny odpoledne a potrvá lehce přes hodinu. 

Pro účast je nutná předchozí registrace na stránce  https://signifydigitalevent.mikeportal.online/registration.