Zpět na informační servis

Řešení pro stavební firmy - postaveno vám na míru

7. srpna 2007
Text redakce PR článek

Vodafone představuje balíček služeb ušitých na míru potřebám stavebních firem. Stavařina je náročný obor, který vyžaduje opravdu velké nasazení. Sice vám nepomůžeme s hurdiskami nebo štěrkem, zato vám ale rádi usnadníme telefonování a vůbec všechno kolem komunikace ve vaší firmě. Máme pro vás řešení postavené stavebním firmám doslova na míru.

Každodenní situace

  • náklady na mobilní komunikaci potřebuji přizpůsobovat sezónnosti naší práce
  • volám denně spoustě dodavatelů a zákazníků
  • dělám několik zakázek zároveň a musím komunikovat se všemi stavbyvedoucími
  • na stavbě můj mobilní telefon dostává zabrat, občas spadne do malty
  • do mobilních stavebních buněk potřebuji jeden univerzální telefon pro všechny zaměstnance
    na některých těžko dostupných místech, kde stavíme, potřebujeme posílit signál, abychom mohli volat bez omezení
  • často volám na úřady, kde převažuje pevná linka
  • na stavbě se ztrácí mechanizace a ani služební vozy nejsou dostatečně zabezpečené

Zvolte si řešení od Vodafonu

Tato varianta představuje řešení pro zákazníky s písemnou smlouvou.

1. Flexibilní tarify
S našimi Nabitými tarify voláte výhodně a do všech sítí za stejnou cenu. Navíc můžete využít své volné minuty a SMS tak, jak se vám to právě nejvíc hodí.

2. Služba Bez obav
Tato služba vám každé 3 měsíce spočítá, se kterým tarifem byste volali nejlevněji. Případný rozdíl vám Vodafone vrátí - jako byste nejvýhodnější tarif už opravdu měli!

3. Virtuální podnikové sítě
Několik variant virtuální podnikové sítě (služby VPN) vám umožní volat neomezeně v rámci firmy, nebo vašim vybraným obchodním partnerům.

4. Outdoor telefon Nokia 5500 Sport
Odolný telefon, který má tělo z nerezové oceli pro zvýšenou odolnost vůči nárazu, vodě a prachovým částicím. Navíc telefon umí převádět text na řeč, takže vám nahlas přečte vaše SMS zprávy. Ideální pravá ruka.

5. Stolní GSM Telefon
Pokud potřebujete jeden telefon do stavební buňky, abyste byli neustále informování o pokrocích na stavbě, nebo abyste umožnili svým zaměstnancům při pauze napsat SMS, je stolní GSM telefon GDP - 02 od Jablotronu ideální řešení. Navíc, nedá se ztratit jako mobil a až stavbu dokončíte, přesunete si ho na jakékoliv jiné místo spolu se stavební buňkou.

6. Flexibilní řešení pokrytí
V některých těžko dostupných terénech kde pracujete, můžete mít potíže i se signálem. Pro takové situace máme flexibilní řešení pro posílení signálu.

7. Program volání na pevnou
S tímto programem můžete volat na všechny pevné linky v ČR jak dlouho chcete jen za měsíční paušál a nezaplatíte už ani korunu navíc. Proto s tímto programem už vlastní pevnou linku nepotřebujete a ušetříte stovky korun měsíčně.

8. Auto manažer
Díky službám Auto manažera budete vždycky vědět, kde právě je vaše mechanizace či služební auta, kolik kilometrů mají najeto a kolik spotřebovala pohonných hmot. Jednoduše sestavíte knihu jízd a navíc můžete opravdu výrazně snížit výdaje na pojištění vozidla, protože vaše auto bude prostě v bezpečí.

Jak si řešení pro stavební firmy pořídit

S balíčkem našich produktů a služeb pro stavebnictví jednoduše vyřešíte své klíčové potřeby pro podnikání. Naši prodejci vás provedou aktuálním výběrem služeb a produktů a doporučí konkrétní cenové plány a detaily, které budou sedět přesně na vaši firmu.

Pro více informací kontaktujte našeho obchodního zástupce na 800 77 77 01

Bližší informace naleznete zde.