Zpět na materiály, výrobky, technologie

Produkty GEZE používají každý den miliony lidí

30. září 2023
PR článek

Nabízíme řešení v oblasti dveřního a okenního sortimentu a zabezpečovací techniky v průběhu celého životního cyklu budovy – od jejího konceptu a návrhu přes konstrukci až po každodenní použití. Nabízíme nejen ty nejlepší produkty a řešení, ale také plnou podporu designu a BIM modelování, stejně jako profesionální montážní a údržbářské služby.


Společně s našimi partnery vytváříme komfortní a bezpečné budovy

Navrhujeme a realizujeme také zakázková řešení na základě individuálních požadavků zákazníků, jako jsou otočné dveře nebo skleněné systémy, které lze nalézt v mnoha prestižních budovách po celém světě.

GEZE je synonymem pro inovace, špičkovou kvalitu, udržitelný rozvoj a ekologickou výstavbu. Jsme hlavní hnací silou digitálních síťových řešení pro automatizaci budov. Poskytujeme také řešení v oblasti automatických dveří, zajištění přístupu nebo protipožární ochrany, okenní pohony umožňující přirozené větrání a odvod kouře v případě požáru, digitální systémy automatizace budov. A to je jen několik příkladů z naší nabídky služeb. Naším cílem je vyvíjet obytné budovy, které svým uživatelům poskytují co nejvyšší komfort a nejvyšší možnou bezpečnost. Vážíme si důvěry, kterou nám naši klienti dávají.

Poskytujeme řešení pro širokou škálu sektorů služeb. Mimo jiné pro zdravotnický průmysl a zdravotnická zařízení, která kladou specifické požadavky vynucující si sladění hygienických, požárních a stavebních předpisů. Je důležité nejen vybavit taková zařízení speciálními instalacemi a zařízeními pro záchranu zdraví a života. Je také důležité přizpůsobit komunikační trasy, ventilaci, evakuaci a systémy kontroly přístupu vyšším standardům souvisejícím s hygienou, komfortem a bezpečností používání.

Dalším odvětvím pro naše řešení je obor dopravy

Naším hlavním cílem je poskytovat produkty, které zvyšují komfort a bezpečnost cestujících a personálu. Kromě osvědčené funkčnosti jsou produkty GEZE obzvláště úspěšné v úspěšném dialogu s moderní dopravní architekturou. Automatické dveře GEZE výborně odolávají zátěži způsobené provozem na nádražích nebo letištích. Jedním z důležitých řešení, které zlepšují komfort a bezpečnost v zařízeních souvisejících s dopravou, jsou řídicí a kouřově ventilační jednotky, díky kterým je odvod kouře a tepla v budovách součástí preventivní požární ochrany.

Více o nabídce GEZE na www.geze.cz.

GEZE_896911_Hygienic_Doors_at_Childrens_Memorial_Health_Institute