Zpět na informační servis

Pozvánka na odborný seminář Ochrana dřeva pod vedením auditorů Dřevařského ústavu

14. srpna 2015
Text redakce

Dřevařský ústav, nezávislá certifikační instituce, zve odbornou veřejnost na celodenní seminář Ochrana dřeva. Školení se koná od 9 hodin dne 24.9. 2015 v Praze a dne 25.9. v Holešově ve Zlínském kraji.

Seminář je určen pro odborníky, kteří se zabývají průzkumy stavu dřevěných konstrukcí, jejich ochranou proti biotickým škůdcům, konstrukční a chemickou ochranou dřeva a také navrhují a realizují sanace napadeného dřeva.

Mluvčí na semináři jsou technici a auditoři Dřevařského ústavu (Výzkumný a vývojový ústav dřevařský, Praha, s. p.), kteří se dlouhodobě věnují zjišťování jakosti ochrany dřeva na dřevěných konstrukcích, biologické analýze dodaných vzorků dřeva, mykologickým průzkumům stavu dřevěných konstrukcí ve stavbách, chemické analýze a ověření účinnosti chemické ochrany biologickou zkouškou.

Odborný tým laboratoře se věnuje nejen moderním materiálům a stavbám, ale pomáhá i s cílenou péčí a ochranou historických budov. Již od roku 1996 se věnuje průzkumu a ochraně dřevěných konstrukcí všech střech jedné z největších českých národních památek, a to Pražského hradu.

Na závěr semináře bude účastníkům vystaven certifikát Osvědčení o absolvování semináře.

Účastnický poplatek ve výši 1975 Kč + 21% DPH, tj. 2 500 Kč (vč. DPH) obsahuje účast na semináři, sborník přednášek, vystavení certifikátu o absolvování, drobné občerstvení. Oběd není v ceně poplatku.

Závazné přihlášky na seminář zasílejte do 18. září na adresu Vincikova@vvud.cz.

Podrobnosti o programu a pokyny k registraci najdete na www.drevarskyustav.cz.

Pozvánka