Zpět na informační servis

Zveme vás k návštěvě největšího veletrhu elektrotechniky v ČR

2. března 2015
Text redakce

Ve dnech 24.-27. března 2015 se na brněnském výstavišti uskuteční 23. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení. AMPER je největším veletrhem elektrotechniky v České republice i na Slovensku. V polovině února je na veletrh přihlášeno více než 580 nových i tradičních vystavovatelů. Aktuální vývoj dává tušit, že připravovaný veletrh AMPER 2015 má potenciál být ještě úspěšnějším než ročník minulý, na němž se prezentovalo 632 vystavovatelů z 20 zemí světa.

AMPER 2015 - konference, semináře, fóra, soutěže...
Kromě expozic vystavovatelů je nedílnou součástí veletrhu odborný doprovodný program tvořený semináři, konferencemi, školeními, specializovanými fóry a setkáními, který zasahuje do všech nomenklaturních oborů zastoupených na veletrhu. Pravidelnou součástí veletrhu je taktéž přehlídka elektromobilů a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily AMPER Motion. Cílem tohoto veletržního doprovodného programu je zvyšovat informační povědomí o stavu elektromobility v České republice a přispět tak k jejímu masovějšímu používání. V rámci 23. ročníku veletrhu AMPER proběhne již podruhé soutěž o nejlepší vozidlo s elektrickým pohonem ELEKTROMOBIL ROKU 2015. Vítězný vůz bude vybrán odbornou porotou složenou z novinářů a odborníků z oblasti elektromobility. Také letos nebude chybět prestižní soutěž ZLATÝ AMPER 2015 o nejpřínosnější exponát veletrhu. Odborná komise v mezinárodním složení hodnotí inovativní exponáty, které svými parametry dosahují světové úrovně.

Odborné semináře a konference pořádané při veletrhu AMPER 2015
24. března 2015

Proudové chrániče 2015
Off-Grid v ČR 2015 - Budoucnost ostrovních a hybridních systémů
Perspektivy e-mobility VI - Směry a trendy vývoje vozidel s alternativními zdroji energie pro pohon

25. března 2015
Technické a legislativní požadavky strojních zařízení 2015
Elektronické součástky a aplikace @ AMPER 2015
Energie pro budoucnost XIV - Transport a management energií
Industry 4.0 a RFID Future
Evropské dotace pro podnikatele v letech 2014-2020
Spolehlivé konektory pro vaše aplikace

26. března 2015
Zkušenosti z výroby rozváděčů dle nového souboru norem ČSN EN 61439
Perspektivy automatizace
DPS a vše kolem nich @ AMPER 2015
Údržba a diagnostika elektrických zařízení

27. března 2015
Elektroinstalace z pohledu požární bezpečnosti staveb 2015

Odborný doprovodný program proběhne také v rámci OPTONIKA FÓRUM a FÓRUM AUTOMATIZACE, které návštěvníci najdou přímo na ploše ve výstavních halách F a V.

Účast největších lídrů z oboru
Svět nejmodernějších technologií představí na veletrhu AMPER společnost ABB, světová špička v oblasti automatizace a energetiky, umožňující zákazníkům ze sféry energetiky, průmyslu, dopravy a infrastruktury zlepšit jejich výkonnost při současném snížení dopadu na životní prostředí. Obor elektroinstalační techniky bude zastoupen i společností OBO BETTERMANN. Jejich provázaná řešení vytvářejí elektrotechnickou infrastrukturu budov v nejrůznějších projektech po celém světě. Aktuální nabídka inovativního sortimentu průmyslové elektrotechniky a elektroniky bude ke zhlédnutí na stánku společnosti PHOENIX CONTACT nebo společnosti WAGO Elektro, lídra světového trhu v oblasti pružinový svorkových spojů. Širokou paletu výrobků z oblasti senzoriky, automatizace, elektroinstalace, rozváděčové techniky, pohonů a energetických zdrojů bude prezentovat společnost SCHMACHTL CZ. Nebude chybět ani tradiční český výrobce elektroinstalačního úložného materiálu a kabelových nosných systémů, společnost KOPOS KOLÍN, nebo společnost ELKO EP, jejíž zástupci představí novinky v pestré škále tradičních modulových přístrojů, inteligentní elektroinstalaci iNELS. Bezdrátová řešení elektroinstalace představí také společnost Enika, která patří k nejvýznamnějším výrobcům v ČR s distribuční sítí v mnoha zemích světa. Svůj výrobní program stykačů, ochranných a časových relé, vačkových spínačů a spouštěčů motorů bude prezentovat také firma Elektropřístroj nebo společnost IES, která se v oblasti elektrotechniky vyprofilovala ve významného distributora renomovaných značek. Mimo vlastních dodávek zajišťuje také technické poradenství, školení, komplexní řešení v oblasti inteligentních budov a další služby. Na veletrhu AMPER najdete také expozici společnosti Elektro-System-Technik, která se zabývá prodejem elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů. Všechny tyto společnosti z oboru elektroinstalační techniky vystavují v hale P.

Silnou vystavovatelskou základnu veletrhu tvoří také firmy z oblasti osvětlení. Své novinky na veletrhu představí např. společnost ELSTAV lighting, která se specializuje na veřejné osvětlení, dále společnost EMOS, GREENLUX, KOOPERATIVA výrobní družstvo, ELEKTRO - LUMEN, TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY, AMAKO, Light Home, FULGUR, německá společnost Verbatim a další.
V dalších tradičních oborech veletrhu, jakými jsou elektroenergetika, automatizace, vodiče a kabely, měřicí a zkušební technika, zabezpečovací technika, osvětlení, pohony a výkonová elektronika, elektronické součástky a moduly, se budou prezentovat společnosti jako např. SIEMENS, Tritón Pardubice, TURCK, Omron Electronics, LAPP KABEL, KOČÍ - VALÁŠEK, HARTING, FOXON, DCK HOLOUBKOV BOHEMIA, BALLUFF CZ, Beckhoff Česká republika, ifm electronic, SENO, JABLOTRON ALARMS a další neméně významné firmy.

Více informací naleznete na www.amper.cz.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 24. 4. 2024 08:55
Tracy is unable to log error.