Zpět na materiály, výrobky, technologie

VÝZVA K PODÁNÍ ANOTACÍ ODBORNÝCH PŘÍSPĚVKŮ A FIREMNÍ PREZENTACE NA SEMINÁŘ OTVOROVÉ VÝPLNĚ STAVEBNÍCH KONSTRUKCÍ

15. srpna 2011
redakce

René Růžička STAVOKONZULT pořádá již 6. ročník celostátního odborného semináře ? Otvorové výplně stavebních konstrukcí ? pořádaný tradičně v Hradci Králové v Kongresovém centru Aldis. Akce se koná ve dnech 25.- 26.října 2011 za účasti dvou odborných garantů , Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha,s.p. a Výzkumného ústavu pozemních staveb - Certifikační společnost, s.r.o.

Autor:Záštitu nad touto akcí převzal pan Ing. Lubomír Vais, ředitel Státního fondu rozvoje bydlení a pan Ing. Václav Matyáš, prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví.

Na přípravě semináře dále spolupracují:
Česká komora autorizovaných inženýrů,Státní fond rozvoje bydlení,Svaz podnikatelů ve stavebnictví,Sdružení výrobců stínící techniky a jejich částí.

Seminář je určen projektantům, architektům, výrobcům otvorových výplní a jejich komponentů s příslušenstvím , stavebním, montážním společnostem, stavebníkům a investorským organizacím jako jsou stavební odbory měst a obcí nebo bytových družstev a správcům bytových fondů.

Součástí výstavních prostor semináře bude nejen prezentace firem dodávajících certifikované materiály ale také výstava věnovaná vývoji okenních profilů a skel od roku 1970 až do naší současnosti. Seminář je zařazen do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a je ohodnocen 2 body.

Více informací o přihlášení k účasti a možnosti prezentace získáte na internetových stránkách www.stavokonzult.cz

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Uzavírka anotace přednášek a přihlášení partnerů na seminář je do 31. srpna 2011!

Pozvánka ke stažení zde.