Zpět na informační servis

Územní rozhodnutí pro stavbu CITY EPOQUE RESIDENCE

7. února 2009
Text redakce

Společnost ECM Real Estate Investments A. G. získala územní rozhodnutí pro stavbu luxusní rezidenční budovy CITY EPOQUE, která je součástí projektu CITY na Pankrácké pláni v Praze. Územní rozhodnutí již nabylo právní moci a není proti němu odvolání.

CITY EPOQUE je s výškou 104 m výjimečným projektem, a to nejen svým vzhledem. Stavba bude mít celkem 30 pater a nabídne široký výběr exkluzivního bydlení, jehož společným znakem bude luxus, prostor, světlo, výhled a v neposlední řadě i bezpečnost. V objektu vznikne 153 moderních bytových jednotek od malých studií až po velkoprostorové mezonetové byty, jejichž cena se pohybuje v závislosti na výšce podlaží a vybavení.
Plánovaný standard vybavení bude odpovídat moderním trendům pro bydlení nejvyšší kvality. Budoucí uživatelé budou moci, mimo jiné, dálkově ovládat světla, nastavovat rolety či regulovat tope- ní. Samozřejmostí je centrální recepce s 24hodinovou ostrahou, bezpečnostní kamerový systém a protipožární opatření. K dispozici budou podzemní garážová stání s úložnými prostory v blízkosti každého automobilu. V budově je rovněž navrženo privátní sportovně relaxační centrum s fitness, saunou a plaveckým bazénem. Architektem budovy je Radan Hubička, který je například autorem bytového domu XY v Praze Na Hřebenkách nebo villy Juárezova v Praze-Bubenči.
Stavební práce rezidenčního projektu CITY EPOQUE budou zahájeny ihned po obdržení stavebního povolení, jež se očekává ve 4. čtvrtletí letošního roku. Dokončení stavby se předpokládá v roce 2012, přičemž stavební náklady se odhadují na částku 1,5 mld. Kč.

CITY EPOQUE RESIDENCE
¤ CITY EPOQUE RESIDENCE