Zpět na informační servis

Trendy z Milána v České republice

19. října 2018
Text redakce PR článek

Moderní a inspirativní… přesně takový je nový showroom společnosti J.A.P., který se nachází v budově Sykora Home v Praze-Vysočanech. Přerovský výrobce připravil na celkové ploše o rozloze 300 m2 prezentaci inspirovanou nejnovějšími evropskými styly bytového designu. Najdete zde designové dveřní systémy v maxi provedeních, a to ať už v podobě dveří posuvných po stěně nebo ve stropě, otočných dveřních křídel se skrytými zárubněmi, které nepotřebují nadpraží, či originálně řešené obklady stěn a dveří tvořící jednu linii.

Výjimečnost nového showroomu spočívá i ve formě prezentace jednotlivých vzorků - nejedná se o standardní výstavní stojany, ale veškeré produkty ukazují možnosti použití řešení posuvných či otočných dveří přímo v reálném interiéru, a návštěvníci tak mají možnost představit si názorně svůj nový domov!

A co konkrétně je v showroomu J.A.P. k vidění?
Zárubeň GARDE či šatní systém ARMADIO s dveřmi IDEA NET, obkladový systém EFEKTA, který umožňuje dveřnímu křídlu a obkladu stěny tvořit jednu rovinu… to jsou novinky tohoto českého výrobce, které spolu se skrytými zárubněmi, všemi typy stavebních pouzder, dveřmi MASTER DOOR či STRONG v nejrůznějším provedení materiálů a maxi výšek i atypickými schodišti dávají velice solidní designový základ pro dílčí interiérové bloky. ?Kromě našich tradičních produktů jsme zde chtěli ukázat i naše úplné novinky, doslova až prototypy novinek, které sice zatím nejsou naplno v distribuční síti, nicméně doplňují stávající úspěšné produkty v jeden harmonický celek, přesně dle ducha našeho hesla: Vše pro komfortní bydlení,? uvádí Petr Paksi, obchodní ředitel J.A.P. Celý showroom je barevně i materiálově laděn v zemitých tónech.

?Čeští architekti a designéři se jezdí inspirovat pro své projekty na výstavy do zahraničí - např. do Milána, protože Česko podobné expozice postrádá. Až doposud zde chyběl výstavní prostor s potřebným zázemím pro práci architektů s klienty, ve kterém by zároveň byly k nahlédnutí nejnovější trendy v oboru dveřních systémů. Náš nový showroom v Sykora Home tedy vznikl v první linii právě pro odbornou veřejnost, ale samozřejmě rádi uvítáme každého zájemce o dveřní systémy,? říká Petr Paksi.

Showroom je rozdělen do tří částí:

  • vstupní výstavní prostor je věnován především hlavním novinkám společnosti J.A.P. Tato část ukazuje designové řešení dveří, které v interiéru dominují, nebo naopak prezentuje možnost splynutí různých řešení dveřních systémů v jednom prostoru.
  • výstavní sektor uprostřed je zaměřený na řešení celoskleněných stěn i dveří, které dodávají prostoru lehkost a vzdušnost. Koncipuje modelový příklad kancelářských a šatních prostor.
  • multifunkční komfortní prostor v zadní části nabízí zázemí pro jednání s architekty a klienty.

Přijďte načerpat inspiraci a přesvědčit se o tom, že i český interiér může mít světovou úroveň!