Zpět na informační servis

Startuje nová kampaň HELUZ: S Bárou Špotákovou vítězně až do cíle

21. dubna 2016
Text redakce PR článek

Přední český výrobce cihelného systému pro hrubou stavbu HELUZ se v nové kampani rozhodl propojit stavbu rodinného domu se světem vrcholového sportu. Firma přitom využila spolupráci se špičkovou oštěpařkou Bárou Špotákovou. Vizuály kampaně ji představují nejen při hodu, ale také v řadě dalších klasických atletických pozic. Špotáková totiž dříve dělala i sedmiboj. Místo obvyklého náčiní v kampani používá stavební pomůcky, jako je třeba vodováha, lešení nebo zednické kladívko.

?Při medailových hodech Bára staví i na výborných výsledcích v jiných disciplínách. Stejně tak HELUZ vyniká v mnoha parametrech. Stavba domu se nečekaně podobá vrcholovému sportovnímu výkonu, na jehož konci je radost, ať už z vítězství, nebo z postaveného domova. Ten je životním projektem každého našeho zákazníka. Dobře to v HELUZu chápeme a proto dodáváme nejen skvělý materiál, ale i služby a podporu. Děláme to srdcem, stejně jako je to třeba pro špičkový sportovní výkon,? popsala myšlenku kampaně vedoucí marketingu Eliška Klimešová.

Všechny vizuály kromě tváře Báry Špotákové sjednocuje claim ? HELUZ. Špičkový ve všech disciplínách?, který doplňuje komunikace jednotlivých benefitů značky s přesahem do sportovního disciplín. Vizuál kampaně bude od dubna 2016 prostupovat veškerou komunikací společnosti, od klasické inzerce v odborných a hobby magazínech, po moderní formáty na internetu a dalších kanálech, kde se bude i nadále snažit svým zákazníkům nejen prezentovat novou kampaň, ale i poskytovat praktické rady a užitečné informace. V souvislosti s tím firma chystá i zcela novou podobu webových stránek.
HELUZ patří mezi tři největší výrobce zdících systému na českém trhu. Jako jediný z nich je ve stoprocentně českém vlastnictví a právě proto velkoryse podporuje český sport.

Aby byl mezi špičkou i ve svém oboru, systematicky investuje do inovací. Díky nim má například cihla HELUZ FAMILY 2in1 nejlepší tepelněizolační vlastnosti ve svém segmentu. Také ostatní výrobky mají vynikající parametry a umožňují sestavit celou hrubou stavbu při těch nejpřísnějších normách na energetickou náročnost budov, a to jen pomocí jednovrstvého zdění. Tudíž z konstrukce, která již nevyžaduje dodatečné zateplení, aby splnila současné i budoucí nároky na energetickou náročnost budov. Díky nejlepším tepelněizolačním vlastnostem na trhu a ucelenému systému pro celou hrubou stavbu nebudete muset zateplovat. Už nikdy.

Svůj dům s HELUZem postavila také Bára Špotáková, kterou letos čeká start na Olympiádě v Rio de Janeiru. ?Budeme držet palce a věřím, že i díky naší spolupráci Bára potěší všechny fanoušky, mezi které se samozřejmě počítají i všichni zaměstnanci naší firmy,? uzavírá Eliška Klimešová.