Zpět na informační servis

Společnost Hörmann zve na FOR ARCH

15. září 2017
Text redakce PR článek

Přední německý výrobce garážových vrat, systémů logistiky a dveří Hörmann, se i letos zařadí k největším vystavovatelům na stavebním veletrhu FOR ARCH v pražských Letňanech od 19. do 23. 9. 2017

Hörmann na veletrhu představí na tři desítky produktů ze všech svých segmentů: garážová a halová vrata, interiérové i domovní dveře a několik druhů pohonů vrat a bran.

Mezi hity letošního roku patří například vrata LPU 67 Thermo, která díky svým termoizolačním vlastnostem a vysoké míře bezpečnosti představují velmi atraktivní produkt. Na veletrhu se dále objeví novinka v oblasti rolovacích vrat pod označením RollMatic OD. Tento typ vrat najde uplatnění především při rekonstrukcích. Výrobek potřebuje minimální nadpraží pro montáž, a to pouze 60 mm. Vrata zájemci uvidí funkční i s jejich příslušenstvím.

Hörmann však slaví stále větší úspěchy i na poli interiéro-vých dveří. Na FOR ARCH bude vystavovat například dřevěné dveře v několika různých dekorech určených pro interiér domů a bytů. K vidění budou i dveře multifunkční s různými vlastnostmi.

Hörmann na letňanském výstavišti zaujme plochu 180 metrů2, což je jedna z nerozlehlejších expozic. Pro informace, konzultace a za produkty Hörmann můžete přijít na stánek 3A12 v Hale3.
Více informací na www.hormann.cz