Zpět na informační servis

Společnost Hörmann chystá na FOR ARCH řadu novinek

25. srpna 2016
Text redakce PR článek

Společnost nedávno vstoupila na trh dřevěných interié-rových dveří a několik novinek uvede přímo na veletrhu. Mnoho nového je u Hörmannui v segmentu garážových vrat, jichž je společnost zavedeným výrobcem. I ta bu-dou k vidění na stánku 3A12 výstaviště PVA Letňany, od 20. do 24. 9. 2016

Naprostou novinkou v portfoliu společnosti jsou interiérové dřevěné dveře, do jejichž segmentu Hörmann vstoupil teprve nedávno. Už teď s nimi slaví velké úspěchy. ?Zájem nás mile překvapil. Jdeme cestou nekompromisní kvality za dobrou cenu,? uvedl k tomu jednatel společnosti Hörmann ČR, Vít Kareš.

Na veletrhu si zájemci budou moci sáhnout na designově velmi atraktivní a přitom odolný povrch Duradecor. V expozici budou dveře v provedení italský akát, v bílém laku, ale i dýhované dveře s prosklením v designu bílý dub.

Doménou společnosti Hörmann však není jen tato novinka. Firma nabízí i objektové ocelové dveře, které svými vlast-nostmi předčí normy a garantují maximální bezpečnost, bezhlučnost a hlavně - nepropouští teplo.

Zima zůstane venku

Dobré izolační vlastnosti každý zákazník chce i ode dveří vstupních. Nač zateplovat dům, když skrz dveře veškeré teplo uniká?

Každý si tak na vlastní oči bude moci prohlédnout domovní dveře ThermoSafe a ThermoCarbon. Tyto výrobky jsou mis-try světa v tepelné izolaci. Hörmann vystaví i další domovní dveře ThermoPlus. Ty umí zajistit, že zima zůstane venku. Vystavené exempláře navíc budou v atraktivním designovém provedení.

Stranou nezůstane ani hit letošní prodejní sezony - akční výrobek Renodoor 2016. To jsou vstupní dveře, u nichž kva-lita je v tom nejlepším poměru s cenou.

Vrata nejen garážová
?Funkčnost a výhodná cena - to jsou vlastnosti, které naše vrata dokáží splnit na 100 procent,? uvádí jednatel společ-nosti Hörmann, Vít Kareš k další části letošní expozice na FOR ARCH. Hörmann totiž celosvětově vyrostl na garážo-vých vratech a vjezdových systémech, k čemuž se bude hlásit i na FOR ARCH.

Z garážových vrat Hörmann na výstavišti uvede další akční výrobek letošního roku - vrata RenoMaticlight, a to v provedení DecoColor ořech. Ta jsou pro zákazníka k mání už za 19 999,- Kč včetně daně i montáže.

Průmysl a logistika

Kromě vrat garážových se Hörmann pochlubí i vratovými systémy určenými pro průmysl a logistiku. Horkou novinkou na veletrhu budou rychlá rolovací vrata Decotherm DD S6, která se dokáží otevřít rychlostí až 1,1 m/s. Hörmann však nabízí i komplexní řešení. Přímo na veletrhu tak instaluje a předvede kompletní nakládací místo pro logistický sektor.

Na ploše 180 m2 společnost předvede více než tři desítky výrobků. Expozice německé rodinné firmy, která v současné době patří mezi globální hráče, proto bude patřit mezi to nejvýraznější na nadcházejícím veletrhu FOR ARCH.

Více informací na www.hormann.cz