Zpět na materiály, výrobky, technologie

Selektor konstrukcí HELUZ pomůže s projektováním

8. února 2022
PR článek

Společnost HELUZ nabízí řadu programů a pomůcek/doplňků pro návrhy konstrukcí a výpočtové nástroje na svém webu heluz.cz v sekci pro odborníky. Jedním z nich je Selektor konstrukcí HELUZ. Jedná se o intuitivní prostředí pro výběr konstrukcí a výrobků se snadným vyhledáváním, který je dostupný 7 dnů v týdnu, 24 hodin denně.


Projektanti se díky Selektoru konstrukcí HELUZ mohou spolehnout na aktuální technická data o konstrukcích i výrobcích. Najdou zde podporu pro BIM softwary, mohou rychle porovnat vlastnosti různých konstrukcí a na stejném místě mají veškeré dokumenty potřebné pro navrhování i stavbu samotnou. Efektivní nástroj pro rychlý výběr vhodné konstrukce z kompletního portfolia produktů společnosti HELUZ, jejich dokumentace, doplňujících souborů a nástrojů je doplněním celého portfolia služeb, které společnost HELUZ nabízí nejen investorům, ale i odborné veřejnosti.

V Selektoru konstrukcí HELUZ se projektant dozví veškeré informace o výrobku, může si v něm porovnat a vybrat vhodnou technologii zdění a stáhnout potřebnou dokumentaci – technické listy. Pro další informace jsou k dispozici techničtí poradci, kteří s navrhováním v systému HELUZ pomohou nebo zaškolí s prací v Selektoru konstrukcí HELUZ.

Vyzkoušejte selektorkonstrukci.heluz.cz