Zpět na informační servis

Řešení nejen pro kvalitní beton nově na www.betotech.cz

1. července 2014
Text redakce PR článek

Ucelené a přehledné informace o zkoušení betonu, kontrole vstupních surovin pro výrobu betonu i navrhování optimální receptury najdou zájemci z řad stavebních firem, ale také zástupců betonáren nebo stavebníci, na nových stránkách www.betotech.cz.

Nové webové stránky společnosti BETOTECH s.r.o. umožňují veškeré nabízené služby - výkony rovnou poptat a objednat. Při zájmu o služby některého z devíti akreditovaných pracovišť BETOTECH stačí pouze vyplnit jednoduchý on-line dotazník. Nová internetová prezentace obsahově řeší problematiku zkoušení a vývoje nejen betonu, ale také v oblasti malt a potěrů, cementu, kameniva a příměsí. Stránky www.betotech.cz umožňují snadný výběr konkrétní laboratoře podle zvoleného typu zkoušek, o rozsahu a průběhu jednotlivých zkoušek informují umístěná videa.

Nové webové stránky BETOTECH s moderním, přehledným designem nabídnou návštěvníkovi ucelené služby. Především jej provedou nabídkou a službami akreditované laboratoře, informují o jednotlivých zkouškách včetně odpovídajících norem a usnadní tak jejich výběr. Průběh a rozsah jednotlivých zkoušek osvětlí vložené prezentace a videa, která kromě stavebních firem, zástupců betonáren nebo stavebníků, často vyhledávají také studenti a odborní pedagogové.

Zájemci o technologický servis laboratoře mohou vyplnit jednoduchý on-line dotazník, a tak snadno služby poptat či přímo objednat. Stačí v dotazníku uvést požadovaný druh zkoušek, jejich počet, místo poskytované služby, dobu provádění výkonů, termín a formu předání výsledků (elektronický nebo tištěný výstup). Díky snadno vyhledatelným kontaktům lze oslovit také konkrétního pracovníka nebo prostřednictvím on-line formuláře zaslat svůj dotaz.

S čím oslovit akreditovanou laboratoř
Zejména u větších realizací zajišťuje laboratoř navrhování receptury betonu, její zkoušení, ověřování a uchovávání vzorků. Kontrolu vstupních materiálů lze provádět v laboratořích i v terénu, samotný beton se kontroluje v čerstvém nebo již ztvrdlém stavu. Při provádění zkoušek a odběrů přímo na stavbách využívají laboratoře speciální laboratorní vozidla s vybavením pro zkoušky v terénu. Průběžné zkoušení vzorků betonů s ohledem na dosažení požadovaných parametrů a kvality zajišťuje BETOTECH také pro samotné betonárny, ve frekvenci dle objemu výroby.

Vývoj speciálních betonů a dalších výrobků
Společnost BETOTECH se zaměřuje i na vývoj a navrhování speciálních produktů dle požadavku trhu. Tým odborníků-technologů zajistí návrhy a realizaci moderních samozhutnitelných betonů, betonů pod vodou, lehkých betonů i betonů těžkých pro odstínění nebezpečného záření, čerstvých zdicích malt a litých potěrů. Na vývoji a výzkumu v oblasti betonu a zkušebnictví spolupracuje BETOTECH s akademickými pracovišti i stavebními firmami.

Laboratoře BETOTECH jsou vybaveny moderními přístroji renomovaných výrobců ze zahraničí i tuzemska. Vysoký technický standard vybavení odpovídá úrovni v EU. Kvalita a rychlost poskytovaných služeb je dána i využíváním moderního software pro komplexní navrhování a kontrolu betonu. Více o laboratořích BETOTECH na www.betotech.cz.