Zpět na materiály, výrobky, technologie

Rekonstruujte se Scrigno Tech značky Scrigno: řešení, které odolá času

10. října 2018
redakce PR článek

Druhá koupelna, pracovna, pokojíček pro miminko: postupem času se mění naše potřeby a s nimi i způsob, jakým využíváme náš byt. Společnost Scrigno - lídr v oblasti výroby a prodeje exkluzivních stavebních pouzder pro posuvné dveře a okna zabudovaná do zdi - se vyvíjí spolu s nimi: v situacích, kdy je rekonstrukce nutností nebo způsobem, jak dodat bytu moderní nádech, je firma Scrigno schopná nabídnout vhodná řešení, uzpůsobená všem možným projektovým a estetickým požadavkům. Dnes díky firmě Scrigno výměna starých otvíravých dveří za funkční systém zabudovaný do zdi zabere minimum času a zaručí čistý a elegantní konečný výsledek.

Autor:V tomto duchu firma Scrigno představuje Scrigno Tech - stavební pouzdro pro posuvné dveře s unikátními technickými vlastnostmi a dvacetiletou zárukou na posuvný systém, které současně splňuje veškeré estetické požadavky. Je ideální do zděných i sádrokartonových příček. Scrigno Tech spojuje pevnost pozinkované oceli s minimální tloušťkou kapsy a umožňuje perfektní zasazení do zdi. Toto stavební pouzdro se vyznačuje pevností svých posuvných vozíků o nosnosti do 120kg a plynulým a přímočarým pohybem bez bočních a ondulačních výkyvů. Originální kvalita firmy Scrigno je kromě jiného doložena značkou Stech na hliníkové kolejnici, viditelnou i po montáži výrobku. Scrigno Tech je ve standardních rozměrech k dispozici v jednokřídlé či dvoukřídlé verzi, které jsou kompatibilní se skleněnými křídly a dveřmi řady Trésor.

Svět skla
Všestrannost a pevnost jsou silnou stránkou skleněných křídel značky Scrigno. Ta se vyznačují inovativním systémem svorek s vysokou nosností. Svorky v sobě desku drží, aniž by bylo nutné do ní vrtat otvory. Sklo je ideálním řešením pro ty, kdo chtějí vytvořit prosvětlené prostory a hry se světlem a průsvitnými plochami. V tomto směru široká nabídka povrchů značky Scrigno umožňuje svobodně navrhovat prostory a vytvořit jedinečný a rafinovaný design. Ze dveří se tak stane charakteristická a neodolatelná součást nábytku schopná vytvořit velkolepou atmosféru v souladu se vkusem zákazníka.

Když se elegance potká s barvou
Milovníkům klasičtějšího stylu nabízíme dveře Trésor značky Scrigno, schopné zkrášlit prostory díky své jednoduchosti a rafinovanosti. Je možno je různě odlišit díky nekonečné škále dostupných barev RAL. V této řadě nabízíme dvě verze: Pure s hladkým křídlem a Linea s křídlem se dvěma vodorovnými vyfrézovanými linkami navrženými tak, aby dodali bytům rodinný a domácký charakter. ?Tajnou přísadou? je volba přírodního prvku, který je zároveň trvanlivý a zosobňuje chuť žít tradičním způsobem i v kontextu města.

Francesco Bigoni, marketingový ředitel skupiny Scrigno prohlásil: ?Vždy jsme dbali a stále dbáme na požadavky našich zákazníků a proto vytváříme řešení, která v sobě spojují funkčnost s designem. Dnes na trh přicházíme se stavebním pouzdrem, jehož předností je vysoká pevnost a trvanlivost, na kterou poskytujeme záruku, konkrétně u systému pojezdů na 20 let. V kombinaci s našimi dveřními panely nebo s řadou skel se Scrigno Tech stane perfektním spojencem při restylingu. Přispěje k tomu, aby se z rekonstrukce stala chvíle pro tvořivost a byt se proměnil v umělecké dílo zrcadlící osobnost jeho obyvatel.?