Zpět na informační servis

Rača Vineyards v Bratislavě

8. října 2007
Text redakce PR článek

Společnost Skanska zahájila na začátku září prodej bytů v novém rezidenčním komplexu Rača Vineyards v bratislavské čtvrti Rača. Projekt v hodnotě 800 mil. slovenských korun investičně zajišťuje společnost Skanska Development SK.
?Rača Vineyards je prvním bytovým projektem, který nabízí naše bratislavská realitní kancelář. V blízké budoucnosti proto ve slovenské metropoli chystáme i další rezidenční projekty,? říká Ing. Petr Fanta, MBA, ředitel Divize Project Development.
Dva objekty budou mít pět nadzemních podlaží a jedno ustupující, další tři domy budou mít osm nadzemních podlaží a jedno ustupující. V komplexu vznikne celkem 177 bytových jednotek od 1+kk a výměře 43 m² po mezonetové 5+kk o výměře 241 m². V jednotlivých objektech se nachází celkem sedm nebytových prostor, v podzemních podlažích bude k dispozici 63 garážových stání, která doplní dalších 158 stání na povrchu.
Projekt vychází z moderních architektonických trendů. Jeho autoři kladli důraz na komfort a praktičnost celého komplexu, ale zároveň i na jeho citlivé zasazení do okolního prostředí.

Základní údaje o stavbě
Název stavby: Rezidenční komplex Rača Vineyards
Lokalita: Kadnárova ulice, Bratislava - Rača
Investor: Skanska Development SK, s.r.o.
Investiční náklady: 800 mil. slovenských korun, vč. DPH
Rozloha komplexu: 1,21 ha
Počet bytů: 177
Počet nebytových prostor: 7
Zahájení výstavby 1. etapy: listopad 2007
Dokončení 1. etapy: červenec 2009

Rača Vineyards - rezidenční projekt Skanska Development SK
¤ Rača Vineyards - rezidenční projekt Skanska Development SK