Zpět na informační servis

PŘEDSTAVUJEME VÁM PŘEDNÁŠEJÍCÍ NA KONFERENCI DŘEVOSTAVBY V PRAXI 10

17. října 2016
Text redakce

Hlavní téma konference Dřevostavby v praxi 10 (2016) je Akustika a vzduchotěsnost resp. neprůvzdušnost a podíváme se na to ze všech možných úhlů. To samozřejmě neznamená, že se nezaměříme i na další ožehavá témata jako např. jak prodávat víc dřevostaveb anebo jak se vyvarovat chyb v jejich návrhu i realizaci.

Problematice Akustiky a vzduchotěsnosti věnujeme prakticky celý první den, druhý den se pak budeme zabývat dalšími tématy. Hlavní program budou po oba dva dny doprovázet pracovní semináře/workshopy, které v minulém roce zaznamenaly pozitivní ohlas.

Protože je naše konference zaměřena na praxi, nebudou zde chybět zástupci společností, jejichž produkty nám požadavky akustiky, vzduchotěsnosti a vůbec návrhu a realizace dřevostaveb pomáhají řešit. Jako každý rok se snažíme danou problematiku ?pokrýt? partnery, kteří k daným tématům mají co říct a současně jejich produkty a služby patří mezi špičku na našem trhu.

Že to s uvedenými tématy myslíme vážně, dokazují i záštity udělené od předních nezávislých organizací reprezentujících jak dřevostavby jako takové (Asociace dodavatelů montovaných domů), akustiku (Asociace akustiky ČR), vzduchotěsnost (Asociace Blower Door CZ), ale i požární bezpečnost (Profesní komora požární bezpečnosti).
Účastníci z řad členů ČKAIT a ČKA opět získají body do systému celoživotního vzdělání
(ČKAIT 2, ČKA 3 body).

Co se dozvíte na konferenci? Mimo jiné, jak:

  • můžeme efektivně snížit šíření hluku v dřevostavbách,
  • nejlépe vyřešit detaily prostupů vzduchotěsnou obálkou budovy,
  • přemýšlejí lidé kupující dřevostavby,
  • lépe ?zabalit? nabízené domy, aby se lépe prodávaly,

Jména řečníků, jejich vizitky a témata přednášek už najdete na webu www.DrevostavbyVpraxi.cz.
Registrační poplatek 1900 Kč bez DPH / účastníka (2299 Kč vč. DPH) zahrnuje vstup na konferenci, vstup na libovolný workshop, ubytování 3./4.11.2016, stravování první i druhý den konference vč. rautu na společenském večeru a vstup na zábavný program.

REGISTROVAT SE MŮŽETE NA: www.DrevostavbyVpraxi.cz. A neváhejte. Šest hotelů je již obsazených a do plné kapacity zbývá poslední...