Zpět na informační servis

Pozvánka na sportovně společenské setkání Weber. Jičínská 50

5. května 2014
Text redakce PR článek

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Výrobce stavebních materiálů Weber ve spolupráci s Fitclubem Jičín a městem Jičín zve širokou veřejnost na cyklistický závod Weber.Jičínská 50. Sportovní klání bude odstartováno na Lidickém náměstí v Jičíně dne 31. května v 11:00 hod. Zveme všechny zájemce o sport a dění v jičínském regionu.

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Cílem Weber.Jičínské 50 je setkání cyklistů všech úrovní, včetně dětí a doprovodu nebo jen zájemcům o cyklistiku. V druhé řadě je i cílem setkání podnikatelské sféry s obyvateli Jičína a okolí, kterým není budoucnost tohoto malebného regionu lhostejná.

Tento MTB závod má již osmiletou tradici, vyznačuje se perfektně zabezpečenou tratí, dokonalým zázemím závodu, přímým přenosem z trasy závodu na obří LED obrazovku.
Hlavní myšlenkou celé akce je neformální setkání všech - nemusíme mít saka, kravaty, nemusíme se potkávat jen při jednáních, obchodech, ale naopak, můžeme se ? ušpinit člověčinou ? během volného sobotního dne.

Weber.Jičínská 50 je určena pro všechny věkové i výkonnostní kategorie.
Padesátikilometrová trasa je určena pro sportovce, kteří si chtějí užít parádní bikování. Od profi jezdců až po hobby cyklisty.

?Pětadvacítku? doporučujeme jako fit jízdu již mládeži od 12 ti roků.
Dětské závody jsou již od kategorie odstrkovadel.

Kategorie Weber.Jičínské 50:
• muži, ženy 50 km
• fitness jízda - muži, ženy 25 km
• dětské trasy

Na Weber. Jičínské 50 se nebude nudit ani Váš doprovod. Pro děti jsou připraveny drobné dílničky a malování obličeje. Pro dospělé je na konec sportovního odpoledne připraveno vystoupení živé kapely.

Přijďte si zasoutěžit, třeba jen na odstrkovadlech, všichni jste vítáni.

Více informací naleznete:
http://www.jicinska50.cz/
http://www.weber-terranova.cz/
http://www.mujicin.cz/