Zpět na informační servis

Pouze zaomítací rolety nabízí stínění s neviditelným boxem

30. srpna 2017
Text redakce PR článek

Stavíte nebo rekonstruujete vlastní bydlení? Pokud uvažujete o venkovních roletách je právě teď ten pravý čas se rozhodnout, čím zastíníte okna nebo balkónové dveře. Značka rolovací stínicí techniky Minirol jako nejelegantnější řešení nabízí zaomítací rolety, které se zapouští do fasády a v pozici navinutí na box tak nejsou zvenčí vůbec vidět. Pro tento typ stínění se ale musíte rozhodnout v pravou chvíli, tedy před zahájením stavebních prací.

Konstrukce venkovních rolet na okna
Roletové lamely tvoří pancíř, který je po stranách veden ve vodicích lištách. Hliníkový box je vyrobený z válcovaného plechu a na jeho spodní straně je umístěna revizní klapka, která i po instalaci a dokončení omítky umožňuje údržbu roletového boxu. U značky Minirol je samozřejmostí i volitelné barevné provedení rolet. Ve vzorníku najdete dekory imitující dřevo nebo všechny odstíny vzorníku RAL, které výrobce nalakuje ve vlastní lakovně ve Velké Bíteši.

Výhody exteriérových rolet FASADE

  • Žádné tepelné mosty Navíjecí roletový box se umísťuje nad okenní otvor a z přední strany je potažen vrstvou polystyrenu. Takto je připravený na omítnutí a začištění fasády.
  • Zabudovaná síť proti hmyzu Systém rolovací sítě lze na přání uložit do boxu rolety, ten je přitom na ovládání rolety zcela nezávislý. Pro zvýšení vašeho komfortu ovládáte síť i stínicí roletu zvlášť.
  • Ochrana před teplem, zimou i hlukem Venkovní okenní rolety obyvatele domu chrání před zbytečným přehříváním interiéru, až 30% ztrát tepla v zimě a zvuky z ulice.
  • Prodlužují životnost okna Rolety vytažené z boxu jsou konstruovány na to, aby dokázaly okna ochránit před větrem i dalšími nepříznivými vlivy počasí. Automaticky tím prodlužují jejich životnost.
  • Ochrana před nezvanými hosty Rolety do exteriéru znamenají pro zloděje značnou překážku a ztěžují jim násilné vniknutí k vám domů.

O cenu venkovních rolet nebo návrh řešení si napište přímo na webu značky Minirol v sekci nabídka zdarma. Máme proškolené obchodní partnery, kteří na základě Vaší poptávky přijedou na místo realizace a zdarma vám poradí s výběrem. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 566 502 411.