Zpět na materiály, výrobky, technologie

Personalizované bezpečnostní dveře i v atypických rozměrech

12. září 2019
redakce PR článek

Certifikované bezpečnostní dveře chrání domácnosti a jejich obyvatele před vloupáním a požárem. Zároveň mají i estetickou funkci. Zatímco v bytových domech jsou ze strany společných prostor (chodeb) obvykle v jednotném designu, někteří výrobci nabízejí flexibilitu jejich provedení z interiérové (bytové) strany.

Autor:Zákazník si tak může vybrat takovou povrchovou úpravu dveří a úroveň zabezpečení, jaké mu nejvíce vyhovují. Na výběr má ze široké barevné škály i dřevěných dekorů. Pokud jde o úroveň zabezpečení domácnosti, vybrat si může základní, střední a nejvyšší odolnost proti vloupání. Při bezpečnostních dveřích pro dům může být estetickým i funkčním prvkem jejich doplnění o bezpečnostní světlíky a v obou případech možnost vyrobení bezpečnostních zárubní a dveří pro atypické dveřní otvory - například v historických budovách.


Letošní novinkou u společnosti SHERLOCK® ASSA ABLOY je možnost vyrobit personalizované bezpečnostní dveře s extrémně odolným povrchem FunderMax. Díky němu se dveře dokážou absolutně přizpůsobit vkusu zákazníka. Vybrat si může jakýkoliv design - dokonce i na základě vlastní fotografie či jiného vzoru. Kromě variability povrchových úprav se vyznačuje i extrémní tvrdostí, která garantuje ochranu dveří před mechanickým poškozením, extrémy počasí a dokonce i požárem. Navíc - na speciálním povrchu, ať už je matný nebe lesklý, nezůstávají viditelné otisky prstů.


Bezpečnostní dveře s povrchem FunderMax si můžete objednat v prodejně SHERLOCK® v Praze nebo v síti partnerských prodejen po celé České republice.
Více informací na www.sherlock.cz.