Zpět na informační servis

Optimální řešení pro oplocení rodinného domu? Mezi top produkty je v popředí kovaný plot

15. dubna 2016
Text redakce PR článek

Atraktivní vzhled a trvanlivost. Nejčastěji požadované parametry u jakéhokoliv produktu. U investice do bydlení to potom platí dvojnásob. Po dokončení vašeho projektu budete chtít, aby rodinný dům vydržel bez rekonstrukce třeba i desítky let. A stejně tak jeho oplocení. Slyšeli jste už o bezúdržbovém kovaném plotu?

Dobře vypadá více než 35 let bez nutnosti jakéhokoliv ošetření
Stavební materiály se neustále vyvíjí a stejně tomu je i v oblasti oplocení. Kované plotové dílce, brány i branky mají dnes na povrchu vrstvu zinku, která zabraňuje účinkům povětrnostních vlivů. Špičkou v této oblasti jsou potom produkty opatřené ještě druhou vrstvou, kterou tvoří práškově nanášená barva. Ta je následně vypálená v peci. Kromě unikátního matného vzhledu vytvoří toto spojení ochranu kovu, která vydrží více než 35 let. Takový plot potom nepotřebuje téměř žádnou renovaci a stále si drží svůj nadstandardní vzhled od prvního dne, kdy byl namontován.

Z hlediska architektury stavby posouvá dům o úroveň výš
Pokud porovnáváte dům oplocený kovanou a dřevěnou výplní, je rozdíl zřejmý na první pohled. Málo známý je fakt, že plot je to první, co lidé třeba právě u rodinného domu podvědomě hodnotí. Kovaný plot je tradice, která se dnes začíná vracet v technologicky špičkově propracovaném produktu. Pokud zvolí majitel řešení shodného designu i pro vstupní a vjezdové části oplocení, výsledný dojem je perfektní.

Dodavatelé dnes nabízí komplexní řešení od A do Z
Předním výrobcem v segmentu kovaných plotů je v České republice i na Slovensku společnost LAMARK. Ta své oplocení sama vyrábí na míru. Tedy dle zaměření v místě realizace. A zákazníkům nabízí komplexní služby. Kromě toho, že ve svých vlastních výrobních kapacitách produkt neustále vyvíjí, LAMARK oplocení pomůže navrhnout, namontuje a nabízí také servis svých plotových dílců, vjezdových bran i vchodových branek.