Zpět na informační servis

Okenní profil Elegante získal cenu Red Dot za produktový design

4. dubna 2019
Text redakce PR článek

Přední výrobce okenních a dveřních profilů Deceuninck získal za svůj nový profilový systém Elegante cenu Red Dot v kategorii Produktový design.

Elegante kombinuje vynikající izolační vlastnosti s extrémně štíhlým designem. Deceuninck vyvinul vůbec nejštíhlejší PVC profilový systém na trhu (exteriérová hrana pouhých 9 mm) a podařilo se mu tak propojit design s nejlepšími technickými parametry.

?PVC profily si zákazníci nikdy nevybírali kvůli vzhledu. S profilovým systémem Elegante máme ambici tento přístup změnit. Elegante je výsledkem našich investic do inovací a designu. A toto mezinárodní uznání jen dosvědčuje, že jdeme správnou cestou,? komentuje ocenění Francis Van Eeckhout, generální ředitel společnosti Deceuninck.
Profil Elegante byl oceněn 40člennou mezinárodní komisí za svůj vysoce kvalitní design. Cena Red Dot je udělována již od roku 1955 a je považována za jednu z nejvýznamnějších evropských cen za design.

Deceuninck Group
Skupina Deceuninck se řadí mezi tři největší výrobce okenních profilů v Evropě. Je aktivní ve více než 20 zemích Evropy (včetně Ruska a Turecka), dále v Severní i Jižní Americe, Asii a Austrálii.

Česká pobočka Inoutic/Deceuninck, spol. s r. o., byla založena roku 1993. Loni tedy oslavila 25 let svého úspěšného působení na českém, slovenském a maďarském trhu. Zajišťuje prodej, marketing, technickou podporu a zákaznický servis okenních a dveřních systémů - Eforte a Prestige, novinky Elegante a dalších stavebních systémů, jako jsou terasy z kompozitního materiálu Twinson či hliníkové fasádní obklady Premium.