Zpět na informační servis

Odborná konference Dřevostavby v praxi letos již koncem října

10. října 2018
Text redakce

Praxe a výměna zkušeností jsou hlavní doménou 12. ročníku konference, kterou organizuje Stanislav Müller z DřevoPortálu ve spolupráci s Generálním partnerem, divizí Rigips společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Dvoudenní akce, jejíž součástí je i nabitý společenský večer, proběhne 25. a 26. října 2018 v hotelu Skalský dvůr na Vysočině.
Přijďte vyslechnout více než dvě desítky odborníků, kteří se rozhodli sdílet svoje zkušenosti a dovednosti s více než třemi stovkami účastníků. Obsah přednášek a workshopů je koncipovaný tak, aby nabyté informace mohl každý z účastníků bezprostředně po konferenci aplikovat do své praxe.
Na podiu i v učebnách se budeme zabývat problematikou dřevostaveb od podlahy až po střechu. V přísálí pak najdete desítky stolků s partnery konference, kteří budou po celou dobu akce k dispozici jako technická podpora pro řešení vašich otázek.
K tomu všemu si ještě domyslete výborné jídlo a pití, kterým je pobyt v hotelu Skalský dvůr typický, a můžete se tak těšit na akci s jedinečnou atmosférou, na kterou budete dlouho vzpomínat jak z pohledu profesního, tak společenského.
Registrujte se online a zajistěte si místo včas na: www.DrevostavbyVpraxi.cz

Těším se na setkání s Vámi
Standa Müller