Zpět na materiály, výrobky, technologie

Obchodní mise Turecko

21. dubna 2010
redakce

Regionální hospodářská komora Brno pořádá v termínu 5.-8.5.2010 obchodní misi Jihomoravského kraje do Turecka s připravenými schůzkami pro firmy na veletrhu TurkeyBuild 2010 v Istanbulu.

Autor:Stavební sektor v Turecku zahrnuje přes 100.000 společností a 6500 z nich jsou výrobci zaměstnávající více než milion zaměstnanců, což je 6% ekonomicky aktivního obyvatelstva v Turecku. Rozvoj stavebnictví úzce souvisí s disponibilitou nerostného bohatství a navazujícícmi zpracovatelskými obory. Turecko patří mezi tucet největších světových producentů stavebních materiálů. U cementu skla, oceli a keramických obkladů se řadí dokonce na první příčky. Stavebnictví se postupně stalo i významným exportním artiklem země. Turečtí kontraktoři pracují ve více než 70 státech světa.

Pořádání stavebních veletrhů je v Turecku největší hnací silou v tomto sektoru a právě TurkeyBuild je jedním z nejvýznamnějších stavebních veletrhů v Evropě, na středním východě a v oblasti Černého moře.

Veletrh TurkeyBuild zahrnuje vše v oblasti výroby, technologií a služeb pro stavebnictví, demolice a odvětví energetické účinnosti. V roce 2009 měl veletrh více než 100.000 návštěvníků a 771 vystavovatelů, včetně 67 zahraničních vystavujících firem.

V rámci našeho servisu a organizačního zajištění Vám nabízíme:

  • volné vstupenky na veletrh
  • vyplnění, vložení a zveřejnění profilu Vaší firmy do internetového katalogu účastníků
  • prostory pro jednání přímo v areálu veletrhu
  • vytvoření programu schůzek dle Vašeho výběru
  • prezentaci a propagaci Vaší firmy
  • naši asistenci před-v průběhu-po akci

Získáváte tak možnost zúčastnit se jak tradičního veletrhu, tak jednání podle časového harmonogramu jednotlivých schůzek. Váš registrační profil bude uveřejněn online v elektronickém katalogu účastníků pro příslušný veletrh. Z on-line katalogu si pomocí Vašeho uživatelského jména a hesla vyberete firmy, se kterými se během veletrhu chcete setkat. Výsledek obdržíte v podobě Vašeho individuálního plánu schůzek .

Nabízíme Vám získání nových a kvalifikovaných obchodních kontaktů, nalezení potenciálních partnerů pro spolupráci a výměnu obchodních zkušeností na mezinárodní úrovni. Účastníci mise si hradí pouze náklady za ubytování a letenky (cca 15.000 Kč-dle včasnosti nákupu letenky).

Na termín 26. dubna 2010 zároveň pro všechny zájemce o Turecko připravujeme přípravný seminář za účasti tureckého obchodního rady v ČR.

Více informací a přihlášky:
Regionální hospodářská komora Brno / Enterprise Europe Network Brno
Oto Hrdlicka
Tel: +420 532 194 918
e-mail: zahranici@rhkbrno.cz

Přihlásit online se můžete zde, nebo přímo na : www.b2fair.com/turkeybuild2010