Zpět na informační servis

Nový dealer nákladních vozidel Japonské značky ISUZU pro Moravu.

7. července 2014
Text redakce PR článek

Od 1.července 2014 oficiálně na Moravě začal působit nový dealer nákladních vozidel ISUZU. Společnost Consultest - divize ISUZU nabízí prodej a servis vozidel ISUZU od 3,5 do 12 tun. Působí v rozsáhlém areálu v Odrovicích u Pohořelic.

V zázemí areálu zajišťuje prodej i servis vozidel ISUZU. Prodej vozidel zajišťuje prostřednictvím třech obchodních zástupců, kteří mají více jak deset let zkušeností s prodejem nákladních vozidel. Servis nákladních vozidel ISUZU na Moravě kromě vlastního servisního zázemí zajišťuje prostřednictvím smluvních servisů - Třebíč prostřednictvím Auto Lukášek. Disponují několika Demo vozidly pro možnost osobní prohlídky.

Společnost Isuzu Motors je největším Japonským výrobcem nákladních vozů. Byla založena v roce 1916 a má nejdelší historii ze všech Japonských značek v tomto odvětví.

Dosud vyrobila více než 26 milionů nákladních automobilů a v kategorii vozidel 6 až 16 tun celkové hmotnosti je zcela jednoznačně celosvětovým lídrem.

Vozidla ISUZU jsou především určena pro rozvoz a distribuci zboží po regionu. O kvalitě vozidel jsou přesvědčeni a proto májí vždy záruku bez omezení počtu najetých kilometrů. Jednou z mnoha výhod je bezesporu termín dodání, který je od dvou do čtyř týdnů. Vozidla ISUZU jsou také žádané díky své nízké provozní hmotnosti a přesto velmi robustní konstrukcí. Přední náprava samostatně odpružená pod názvem ADAPTOR je vítaným pomocníkem komfortu jízdy. Bez povšimnutí nemůže být i řada F kde na vozidlo s celkovou tonáží 11tun lze naložit až sedm tun.

Další informace lze získat na www.isuzu-moravia.cz