Zpět na informační servis

MEWA překračuje kanál La Manche: Servis čisticích utěrek nyní také v Anglii

4. září 2019
Text redakce PR článek

Praha, srpen 2019: MEWA pokračuje v rozšiřování svého vedoucího postavení na trhu v Evropě. Poskytovatel textilních služeb nabízí svůj servis čisticích utěrek nyní také v Anglii. Novinkou je i prodejní strategie pro britský trh. Poprvé si mohou zákazníci objednat čisticí utěrky na internetu.

MEWA nabízí svůj servis čisticích utěrek nyní také v Anglii. Nové sídlo podniku se nachází v Birminghamu. Poskytovatel textilních služeb je tak aktivní již ve 14 evropských zemích. ?Vstup na trh v Anglii pro nás mnoho znamená,? říká jednatel MEWA Textil-Service s.r.o. Antonín Krejčí.

?Na jedné stále straně pokračujeme v růstu a budujeme naši roli lídra v branži. Na druhé straně pak podnikáme nové kroky v oblasti digitalizace. Vytváříme digitální služby, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout přidanou hodnotu.?

Poprvé si mohou zákazníci požadované čisticí utěrky objednat v online shopu (www.mewa.co.uk). Při výběru a objednávání produktů pomáhá zákazníkům navigátor ?the cloth finder?. S ním se dá snadno zjistit, jaké čisticí utěrky budou ty pravé.
Online nástroj pokládá několik otázek ohledně typu nečistot a požadovaného čistícího výkonu. Navržené služby je možné pak rovnou zarezervo-vat.

Internetový obchod je k dispozici zatím pouze v Anglii. V průběhu roku je plánováno zavedení podobného online shopu také ve Španělsku a v Maďarsku.
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 21. 4. 2024 07:45
Tracy is unable to log error.