Zpět na informační servis

MAROKÁNKA se uskuteční již po devatenácté!

20. dubna 2016
Text redakce PR článek

Již 19. ročník předváděcí akce MAROKÁNKA se uskuteční letos 28. dubna od 9 do 14.30 hodin jako již tradičně v pískovně Marokánka u východočeské obce Třebechovice pod Orebem (zhruba 15 km východně z Hradce Králové). Na akci se mohou zájemci seznámit především s nabídkou inteligentních a hybridních stavebních strojů Komatsu na českém trhu a také si je přímo vyzkoušet.

Na MAROKÁNCE se představí rovněž nákladní, užitkové a osobní vozy Mercedes Benz a vozy Mitsubishi Fuso Canter, ale také prodejci příslušenství ke stavebním strojům, pneumatik či manipulační techniky.

Akce MAROKÁNKA je zaměřena především na zákazníky
z královehradeckého, pardubického a středočeského regionu a také Prahy. Zváni jsou ale samozřejmě všichni zájemci o stavební stroje. Každoročně se MAROKÁNKY zúčastní okolo dvou stovek návštěvníků z cca 60 - 70 firem. Akci pořádá společnost KUHN-BOHEMIA, která je výhradním prodejcem stavebních strojů Komatsu v ČR. Dalšími organizátory jsou Městské lesy Hradec Králové, jimž patří pískovna, a firma společnost Fa RENE.

Pro příchozí zájemce budou k dispozici nejen prodejní specialisté strojů Komatsu, ale i zástupci servisu a servisní mechanici této značky, kteří asistují při předvádění strojů, vysvětlují obsluhu a zároveň dohlížejí na bezpečný provoz při testování.

Během dne se návštěvníkům, stejně jako v minulých ročnících, také předvede mistr republiky Martin Křoustek v trialové motoshow a hosté si budu moci rovněž vyzkoušet jízdu na pracovních čtyřkolkách SUZUKI a YAMAHA.

Vstup na akci MAROKÁNKA 2016 je volný, po vyznačené cestě lze dojet autem až na místo konání, parkoviště je v bezprostřední blízkosti předváděcího prostoru. Občerstvení je samozřejmě zajištěno.

Základní info o akci:
MAROKÁNKA 2016
28. 4. 2016 od 9 do 14.30 hod
pískovna Marokánka
GPS: 50°10´55"N 15°58´10"E