Zpět na informační servis

Konference Vegetační a lehké požárně odolné střechy ISOVER

13. září 2017
Text redakce PR článek

ISOVER připravil v rámci doprovodného programu stavebního veletrhu FOR ARCH konferenci Vegetační a lehké požárně odolné střechy. Konference se koná 19. 9. 2017 ve 13:30 v konferenčním sále 2 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

ISOVER připravil na první den konání mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH konferenci na téma Vegetační a lehké požárně odolné střechy. Vegetační střechy nabývají stále na větším významu a jejich vzrůstající trend je dán jejich schopností zadržovat vodu i příspěvkem ke snížení extrémních teplot během letních měsíců, které trápí nejvíce centra velkých měst. Návštěvníci konference se dozvědí, jak jednoduchá je realizace střešní zahrady, na co nezapomenout, jaké použít materiály a jaké jsou vhodné rostliny.

Druhá přednáška bude na téma Navrhování lehkých požárně odolných střech, příklady chyb. Při navrhování lehkých střech na trapézovém plechu dochází v řadě případů k chybám. V této přednášce budou uvedeny příklady současných možností a variant skladeb. Současně budou zmíněna obvyklá chybná provedení.

Vstup na konferenci je zdarma po registraci.