Zpět na informační servis

Konference Vegetační a lehké požárně odolné střechy ISOVER

13. září 2017
Text redakce PR článek

ISOVER připravil v rámci doprovodného programu stavebního veletrhu FOR ARCH konferenci Vegetační a lehké požárně odolné střechy. Konference se koná 19. 9. 2017 ve 13:30 v konferenčním sále 2 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

ISOVER připravil na první den konání mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH konferenci na téma Vegetační a lehké požárně odolné střechy. Vegetační střechy nabývají stále na větším významu a jejich vzrůstající trend je dán jejich schopností zadržovat vodu i příspěvkem ke snížení extrémních teplot během letních měsíců, které trápí nejvíce centra velkých měst. Návštěvníci konference se dozvědí, jak jednoduchá je realizace střešní zahrady, na co nezapomenout, jaké použít materiály a jaké jsou vhodné rostliny.

Druhá přednáška bude na téma Navrhování lehkých požárně odolných střech, příklady chyb. Při navrhování lehkých střech na trapézovém plechu dochází v řadě případů k chybám. V této přednášce budou uvedeny příklady současných možností a variant skladeb. Současně budou zmíněna obvyklá chybná provedení.

Vstup na konferenci je zdarma po registraci.
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 21. 4. 2024 06:29
Tracy is unable to log error.