Zpět na informační servis

Klíčové kroky, jak rychle prodat byt či rodinný dům v době recese

16. března 2023
Text redakce PR článek

Odpověď na otázku, jak prodat nemovitost, není vůbec snadná. Prodej nemovitosti není jednoduchý, jak si většina prodávajících představuje. Vyžaduje znalosti a praxi, protože jedině tak nemovitost prodáte za nejvyšší cenu.

Ušetřete si čas i finance se zkušenou realitní kanceláří

Prodej nemovitosti může být plný stresu, ale i rizik a nejistoty. Právě to je důvod, proč se vyplatí využít služeb zkušené realitní kanceláře. Ušetříte si spoustu času a vyhnete se obtížím. Realitní kancelář Real Spektrum má zkušenosti od roku 1991 a úspěšně prodala tisíce nemovitostí. Využijte profesionálních služeb s právní jistotou – to vše zaručuje hladký průběh prodeje.

Stanovte dobře prodejní cenu

Alfa omegou, jak rychle prodat nemovitost, je dobře stanovená prodejní cena. Pokud prodejní cenu nemovitosti nasadíte příliš vysoko, nemusí se kupec najít. Přitom na nemovitosti, které jsou dlouho v nabídce, se kupci dívají skepticky, protože automaticky očekávají problémy. Uměním našich zkušených makléřů je prodej za nejvyšší cenu, ale přitom v co nejkratším čase. Jedině tak získáte z prodeje maximum.

prodej-rodinneho-domu-s-pozemkem-brno-zebetin-pod-borovnikem-6768_20230208093643326

Nepodceňujte přípravu

Dobře připravená nemovitost k prodeji je dalším klíčovým parametrem. Úprava exteriéru i interiéru zvýší cenu o desítky tisíc korun. Nemovitosti prezentujeme tak, aby vypadaly co nejlépe. Důležitý je v tomto směru homestaging a fotostaging, se kterými vám pomůžeme.

Důležitost inzerce

Nepostradatelná je samotná inzerce. Prakticky neexistuje způsob, jak prodat nemovitost za nejvyšší cenu bez dobré inzerce. Jenže kde inzerovat? S tím vám poradí naši zkušení makléři – víme, kde inzerovat, ale i jak by měl vypadat ideální inzerát. Tajemstvím rychlého a úspěšného prodeje ovšem není jen inzerce, ale i naše databáze poptávajících klientů.