Zpět na informační servis

Kavčí Hory Office Park

8. října 2007
Text redakce PR článek

Kavčí Hory Office Park vzniká na pozemku velikém přibližně 20 000 m2 nedaleko křižovatky ulic Pujmanové a Na Hřebenech II v Praze 4. Zajímavě řešenou administrativní budovu o hrubé nadzemní ploše 43 000 m² projektoval Ing. akad. arch. Michal Gabriel. Budova je koncipována jako hřebenový systém, kde spojovací trakt propojuje čtyři na něj kolmá křídla se šesti resp. jedenácti podlažími. Objekt nabídne na 700 parkovacích stání v podzemních podlažích.
Pozemek, na kterém vyrůstá Kavčí Hory Office Park, sloužil dříve pro účely skladovacích prostor. Nová budova tak zhodnotí nejenom tento pozemek, ale i přilehlou lokalitu. Nebude chybět ani parková zeleň v okolí budovy, která vhodně doplní zeleň v blízkém Centrálním parku.
Jednatel společnosti HOCHTIEF Development Peter Noack k dokončení hrubé stavby uvedl: ?Stavební práce probíhají podle plánu, a tak předpokládáme, že v létě příštího roku budeme moci přivítat první nájemce. Ti jistě ocení nejenom příjemnou a dopravně dobře dostupnou lokalitu, ale také krásný výhled na panorama Prahy s Pražským hradem.?

Projekt Kavčí Hory Office Park bude dokončen v létě 2008
¤ Projekt Kavčí Hory Office Park bude dokončen v létě 2008