Zpět na informační servis

Jediný odborný veletrh v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení v únoru v Praze Letňanech

15. ledna 2019
Text redakce

Navštivte největší veletrh pro střechy, fasády, izolace, dřevo, řemeslo a úspory energií STŘECHY PRAHA a souběžné akce v PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 7. - 9. 2. 2019.

Naleznete zde komplexní řešení a veškeré služby pro stavbu a renovace střech, rekonstrukce a úsporné bydlení. Těšit se můžete na rozsáhlou přehlídku střešních materiálů a oken, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů. Na souběžných veletrzích uvidíte nabídku dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů. Prezentovat se bude přes 300 společností.

NOVINKA - FESTIVAL DŘEVA A NÁŘADÍ

Zvýrazněným tématem veletrhu Střechy Praha 2019 je tesařské řemeslo. K němu se váže letošní novinka - Festival dřeva a nářadí probíhající ve výstavní hale 4 s pestrým programem pro všechny návštěvníky, pro všechny věkové kategorie. Vystavovatelé představí novinky v oblasti profesionálního nářadí a tesařských strojů, které si budou moci zájemci vyzkoušet. Nebudou chybět spojovací prvky, dřevomateriály, návrhové software a další produkty. Profi nářadí bude možné také vyhrát v soutěžích zručnosti probíhajících několikrát denně. Součástí festivalu bude Zóna pro tesaře s množstvím praktických ukázek tesařského umění a otevřenou prezentační arénou se stylovým sezením, velkými obrazovkami, skvělým moderátorem a nabitým programem.

BOHATÝ PŘEDNÁŠKOVÝ PROGRAM

Připraven je atraktivní program pro odbornou i širokou veřejnost. Proběhnou mezinárodní konference, odborné Fórum dřevěných konstrukcí, řada seminářů a diskusních setkání.

PORADENSTVÍ ZDARMA

Užitečné rady mohou návštěvníci získat v poradenských centrech na veletrhu. Odborníci ve Stavebním poradenském centru poradí ve všech oblastech výstavby, které zajišťují po celou dobu veletrhu oborová organizace ČKAIT spolu se zástupci vysoké školy ČVUT v Praze.

Úspory energií budou doménou poradenství na stánku České fotovoltaické asociace či v Centru pro obnovitelné zdroje energie. Užitečné rady poskytnou a kvalitní realizační firmu doporučí odborníci na stánku Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.

ZLEVNĚNÁ VSTUPENKA

Na webových stránkách veletrhu můžete získat zlevněnou vstupenku ve výši 50 Kč (plná cena 100 Kč) na souběh veletrhů Střechy Praha, Solar Praha, Řemeslo Praha, Purpo Praha, For Pasiv a For Wood 2019 konaných 7. - 9. 2. 2019 v PVA EXPO PRAHA Letňany.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}