Zpět na informační servis

Izolační fórum online

15. září 2017
Text redakce PR článek

ISOVER připravil další streamovanou konferenci Izolační fórum online, kterou můžete sledovat 25. září 2017 ve 14 hodin na Facebooku a Youtube.

ISOVER připravil již druhý díl konference, která bude přímým přenosem vysílána na kanálech youtube a Facebook, s názvem Izolační fórum online. Tento nový formát vysílání vznikl na základě požadavků projektantů a architektů a je určen jim i všem stavebníkům, realizačním firmám a majitelům nemovitostí. Cílem je nabídnout zajímavé tipy, odborné rady a aktuální novinky z oblasti izolačních materiálů, upozornit na změny v zákonech a vyhláškách, zmínit novinky v energeticky úsporném a udržitelném bydlení.

Program konference zahájí Ing. Arch. Josef Smola, odborný host konference, který pohovoří na téma energeticky úsporné domy a přiblíží jejich vývoj a aktuální legislativu. Dalším tématem konference budou vegetační střechy a jejich realizace. Systémy vegetačních střech představí Ing. Karel Sedláček, Ph. D., manažer technické podpory značky ISOVER, a pokračovat bude pan Josef Vokál z firmy ACRE, který se realizací vegetačních střech zabývá již 20 let. Konferenci doplní Ing. Libor Urbášek , ředitel obchodu a marketingu ISOVER , s informacemi ze světa izolací - fakta a mýty o stříkaných PUR pěnách.

Součástí konference bude i odborná poradna. Dotazy je možné zasílat již nyní na adresu lucie.remenova@saint-gobain.com, nebo pak i online v průběhu přenosu.