Zpět na informační servis

Hyster počítá s dalším růstem na českém trhu

25. února 2016
Text redakce PR článek

Pod heslem ?Silní partneři a odolné vozíky? se dnes ráno setkali s novináři Marcus Rosenkranz ze skupiny Hyster-Yale a ředitel společnosti Hyster CZ Jiří Mlynář, aby informovali o produktové nabídce a plánech značky Hyster v České republice.

?Česká republika je pro nás významným trhem, a proto jsme chtěli uspořádat takovouto neformální akci, na které bychom mohli probrat možnosti značky Hyster na českém trhu,? říká oblastní obchodní ředitel společnosti Hyster pro východní Evropu Marcus Rosenkranz. ?S podporou Hyster CZ jsme schopni zajistit ty nejlepší služby pro uživatele vysokozdvižných vozíků napříč mnoha obory.?

Hyster Europe nabízí ucelenou řadu vybavení značky Hyster určeného pro manipulaci s materiálem od paletových vozíků po teleskopické manipulátory a sehrává klíčovou roli v mnoha odvětvích. Je jedinou globální značkou s ucelenou nabídkou na trhu vysokozdvižných vozíků. Nabízí nejkompletnější portfolio produktů a staví na myšlence modulární konstrukce. Nejúplnější nabídka odolných vozíků v oboru zahrnuje více než 140 modelů o kapacitě až 52 tun.

Mezi aktuální významné inovace společnosti patří vylepšení mnoha vývojových řad úsporných vozíků IC (s motory s vnitřním spalováním), těžkotonážních vozíků, odolných nových skladových vozíků, inovativních paletových vozíků s plošinou pro obsluhu, bezdrátového systému správy vozíkového parku a rozšířené nabídky poprodejních služeb.
?Vybavení Hyster pro manipulaci s materiálem pomáhá podnikatelům dosáhnout vyšší efektivnosti a optimalizovat operace vychystávání a balení,? říká Rosenkranz. ?Naším cílem je udržovat firmy v pohybu. Do vývoje manipulační techniky, která patří mezi nejodolnější a nejspolehlivější na trhu, jsme investovali nemalé prostředky.?

Zatímco spolehlivost je zásadní pro finanční náklady, propustnost systému a produktivitu řidiče, další faktory přispívají ke konečnému cíli, kterým je snížení celkových výdajů zákazníka - například energetická efektivnost a výkon vozíků. ?Hyster přináší spolehlivost, sílu, nízké provozní náklady a energetickou efektivitu při jakémkoli použití,? dodává Rosenkranz.

Výrobky a služby Hyster mohou být též upraveny na míru i pro velmi náročné podmínky, jako je například ochrana proti výbuchu nebo situace vyžadující nejrůznějších doplňky.

?Hyster CZ dnes nabízí plnou modelovou řadu vysokozdvižných vozíků Hyster a zajišťuje jak jejich prodej, tak pronájem, stejně jako produktovou podporu a náhradní díly,? říká ředitel Hyster CZ Jiří Mlynář. ?V letošním roce bychom rádi zvýšili obrat o pět procent na přibližně půl miliardy korun a dále rozšířili svoji zákaznickou základnu,? dodává Mlynář.

Hyster CZ je výhradním distributorem značky Hyster v České republice. Více informací o společnostech Hyster nebo Hyster CZ naleznete na internetových stránkách www.hyster.eu a www.hyster.cz. V případě doplňujících dotazů kontaktujte, prosím:

Michal Procházka
Cook Communications
Tel: +420 734 865 377
E-mail: m.prochazka@cook-comm.com