Zpět na informační servis

Hörmann vstupuje do segmentu dřevěných interiérových dveří

1. srpna 2016
Text redakce PR článek

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových vrat, pohonů, dveří a zárubní, rozšiřuje své portfolio.Přicházína trh s nabídkou rozsáhlého sortimentu dřevěných interiérových dveří, jejichž předností je velká variabilita.Na český trh přinášímodely dveří, které mají špičkovou kvalitu, a přitom jsou dostupné za přijatelné ceny.

Kvalita dveří od společnosti Hörmann je na vysoké úrovni a zajišťujeprodukt s dlouhou životností. ?Díky dřevěným vnitřním dveřím firmy Hörmann se kupující doslova rozhoduje pro dveře pro celou generaci,? uvádí k tomu Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann v České republice.

Interiérové dřevěné dveře Hörmann se vyznačují velmi kvalitním provedením zárubně a vysoce odolným povrchem Duradecor, které koncový zákazník dostane v základní ceně elementu dveří.

Už teď mají úspěch
?Z reakcí odborných prodejců s mnohaletou praxí v oblasti interiérových dveří je zřejmé, že dveře přijímají jak odborná veřejnost, tak i koncový zákazník,? uvádí Vít Kareš, jednatel společnosti s tím, že síť prodejců dál expanduje. Společnost Hörmann buduje pro interiérovédveře naprosto nové prodejní kanály. Zájemci o prodej interiérových dveří z řad profesionálního velkoobchodu jsou vítáni. Jednou z předností tohoto nového sortimentu je i krátká dodací lhůta.

Interiérové dveře se vyrábějí z dřevěných materiálů, masivního dřeva, MDF komponentů a dřevotřísky. Povrch dveří je z vysoce mechanicky odolného povrchu Duradecor, což je povrch lepší než CPL a mechanickou odolností se blíží povrchu HPL.

Zámky interiérových dřevěných dveří Hörmann jsou od kvalitního německého výrobce Schulte Schlagbaum a vysoce kvalitní klikové sady od německého výrobce HAFI, což znovu podtrhuje kvalitu Hörmann.

Ať klasické nebo moderní, bílý lak nebo buk,se skleněnými prvky nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli - Hörmann nabízí přesně ty dřevěné vnitřní dveře, které se hodí do každého obydlí.

Varianty na výběr
Společnost Hörmann dává na výběr z jedno i dvoukřídlových variant otevíracích dveří, stejně jako dveří posuvných. Mohou se zasouvat do pouzdra či pojíždět na stěně. Dveře najdou využití nejen v rodinných domech a v bytech, kde vytvoří tu správnou atmosféru domova, ale také ve velkých objektech, jako jsou školy, nemocnice a úřady.

Široký sortiment nových dřevěných dveří Hörmann nabízí nepřeberné množství typů prosklení, kování, motivů, provedení a elektrických výbav přesně dle požadavku zákazníka. Samozřejmostí je také možnost mít vždy každou stranu křídla i zárubně v jiné barvě či motivu.

Dřevěné interiérové dveře Hörmann se tradičně vyznačují kvalitou a krátkými termíny dodání.Interiérové dveře společnostnabízí přes síť autorizovaných prodejců dřevěných dveří Hörmann, která se zabývá hlavně interiérovými produkty a již s těmito produkty mají bohaté zkušenosti.

Více informací o výrobcích naleznete na www.hormann.cz.
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 17. 4. 2024 15:13
Tracy is unable to log error.