Zpět na materiály, výrobky, technologie

Fórum českého stavebnictví 2010 nabídne dialog i východiska v "přímém přenosu"!

21. ledna 2010

Nadcházející ročník vrcholové konference Fórum českého stavebnictví reaguje na ekonomické události posledních měsíců a především má ambici najít východiska jak ze současné recese co nejdříve ven. Kvalitní informace jsou v současné době rozhodující nejen pro přežití recese, ale také pro přípravu budoucího rozvoje investiční výstavby, který logicky musí přijít.


Velká očekávání jsou spjata především s velkou panelovou diskusí na téma ?Co lze udělat pro podporu rozvoje stavebního trhu v ČR??, kde se pod taktovkou Daniely Drtinové z České televize vyjádří hned několik členů Vlády České republiky za přítomnosti špiček stavebního průmyslu a ekonomických odborníků. Zároveň je to pro podnikatelskou sféru příležitost sdílet v ?přímém přenosu? svoje názory a připomínky s jednotlivými panelisty v sále i během neformálních dialogů v zákulisí akce.

Konference, která se koná pod záštitou pana premiéra Jana Fischera, se uskuteční 3.3.2010 v pražském hotelu Olympik a jejími organizátory jsou Blue Events a Svaz podnikatelů ve stavebnictví ČR, generálním partnerem je stavební společnost Swietelsky.

Organizátoři připravili pro tzv. early birds zájemce nejen mimořádné slevy pro včasně registrované účastníky, ale vzhledem k velkému zájmu o odpolední specifičtěji zaměřené paralelní sekce nabízejí i skupinové firemní vložné, které firmám umožňuje vyslat na tuto oborovou událost 2 a více účastníků za velmi zvýhodněných podmínek.

Více informací o programu a on-line registraci naleznete na stránkách www.construction21.cz nebo se můžete informovat na tel. 603 252 703.