Zpět na materiály, výrobky, technologie

Fórum českého stavebnictví 2008 - přípravy v plném proudu

6. února 2008
redakce

Nikoliv očekávání vývoje českého stavebnictví v příštích dvou třech letech, ale rovnou trochu odvážný, ale o to zajímavější pohled na stavebnictví do roku 2015 se stane ústředním tématem již čtvrtého ročníku konference Fórum českého stavebnictví, který se bude konat dne 5. března 2008 v hotelu Olympik v Praze.

Autor:Trojice organizátorů a odborných partnerů, Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Blue Events (nástupce společnosti INCOMA Consult) a INCOMA Research pro Vás v těchto dnech připravuje témata, kterými by se zástupci významných stavebních společností, developerů i výrobců stavebních materiálů měli ve svých strategických úvahách zabývat.
Jednodenní konference bude rozdělena na 4 základní celky, z nichž většina bude vedena formou panelových diskusí, které se v loňském roce velmi osvědčily. Ústředními tématy panelových diskusí pak bude hlubší pohled na trh bytové výstavby, dopravní infrastruktury a nově i na trh stavebních materiálů.
Diskusím budou předcházet vystoupení představitelů, kteří se podíleli na vypracování vize/strategie českého stavebnictví do roku 2015. Mezi řečníky bude zástupce české vlády, generální ředitel SPS, významný představitel zájmové asociace i zástupce INCOMA Research, který Vás seznámí s výsledky exklusivního výzkumu mezi stavebními společnostmi. Tím samozřejmě výčet příspěvků zdaleka nekončí. Na úplný program se můžete těšit ve druhé polovině ledna 2008. orologi replica rolex replica

Více informací poskytne Antonín Parma (antonin.parma@BlueEvents.eu), www.construction21.cz