Zpět na materiály, výrobky, technologie

Fórum českého stavebnictví 2007 nabídne již za měsíc horká témata a řadu vynikajících osobností!

26. února 2007
redakce

Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR a poradenská společnost INCOMA Consult finišují s přípravami výročního odborného projektu pod záštitou Evropské federace stavebního průmyslu, který se ve dnech 27. - 28.3.2007 uskuteční v konferenčních prostorách hotelu President v Praze pod názvem Fórum českého stavebnictví 2007.

Autor:Zájem o vývojové trendy českého stavebnictví i problematiku zadávání veřejných stavebních zakázek v zemích EU potvrzuje probíhající registrace účastníků.
V nabitém dvoudenním programu se objeví celá plejáda více než 30 (!) domácích i zahraničních osobností, mj. Nils Lindstedt, Executive Vice President společnosti Skanska Financial Services AB ze Švédska, Carmen Escribano, obchodní ředitelka OHL ze Španělska, prezident Evropské federace stavebního průmyslu Daniel Tardy a její generální ředitel Ulrich Paetzold, z domácích osobností vystoupí např. ministr průmyslu a obchodu ČR Martin Říman, generální ředitel společnosti Stavby silnic a železnic Martin Borovka nebo generální ředitel SKANSKA CZ Zdeněk Burda. Mezi moderátory konference figuruje také populární novinář Václav Moravec z České televize, účast přislíbili i zástupci národních svazů FIEC.

Průběžné informace o této oborové události, včetně programu a on-line registrace, jsou k dispozici na internetové adrese www.construction21.cz
Sekretariát konference Vám nejaktuálnější informace podá na tel. 251 117 521 nebo e-mailu konference@incoma.cz