Zpět na materiály, výrobky, technologie

České stavebnictví se chystá na velké změny a klíčové fórum

22. ledna 2014
redakce

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Každé odvětví se čas od času ocitne v těžké situaci a české stavebnictví v ní nejen s ohledem na průzkumy a analýzy předních poradenských společností objektivně již řadu měsíců je.

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Autor:Takový marasmus ale nemůže trvat věčně a namísto neustálého omílání momentálního nezdaru je potřeba se začít soustředit na chvíle, kdy se stavební obor v ČR opět nadechne k prosperitě. V takové chvíli by bylo vůbec největší chybou opakovat staré chyby. O tom všem budou jeho velcí, střední i menší reprezentanti diskutovat na jubilejním 10. ročníku Fóra českého stavebnictví, které se uskuteční v úterý 4. března 2014 v Praze. Organizátoři očekávají několik set profesionálů.

Schopnost vidět v nejistých časech příležitost

Dopolední program nabídne inspirace z trhů, kde stavbaři dokázali úspěšně zvládnout nejistotu a krizi odvětví, nabídne příklady z Německa, Skandinávie a dalších států. Zazní i politická diskuze a uvidíme, zda bude mít konečně nová garnitura politiků stabilní dlouhodobou koncepci rozvoje s vazbou na investice do stavebnictví. Účastníci se mohou rovněž těšit na fórum investorů a dodavatelů, kteří budou diskutovat nad tím, zda není současná image stavebnictví také výsledkem nefungující spolupráce účastníků výstavby - investora, projektanta, dodavatele. Po obědě budou probíhat paralelní workshopy a networking, v souvislosti s výročím akce chystají organizátoři řadu překvapení.

Přijďte prosadit svůj názor na Fóru českého stavebnictví!

Fórum českého stavebnictví 2014
Jubilejní 10. ročník
Kdy: 4. 3. 2014
Kde: Clarion Congress Hotel Prague
www.construction21.cz