Zpět na materiály, výrobky, technologie

Boxie nově zahřeje i zchladí! HESTEGO a.s. představuje FRESH BOXIE

26. března 2022
PR článek

FRESH BOXIE se nově zákazníkům postará také o nákupy potravin a donášky jídla. Po úspěšném uvedení inovativního řešení soukromého zásilkového boxu „BOXIE“, který umožňuje nezávislost uživatele na doručovacích společnostech, tradiční česká strojírenská firma přichází s další novinkou. FRESH BOXIE – zásilkový box, který umí převzít a následně buď zahřívat jídlo z donášky, nebo chladit čerstvé potraviny.


Nové řešení FRESH BOXIE představila na Stavebním veletrhu v Brně společnost HESTEGO a.s., která před půl rokem uvedla na trh inovativní řešení soukromého zásilkového boxu. FRESH BOXIE umí nákup, jak chladit- v případě nákupu čerstvých potravin, tak udržovat teplá hotová jídla z donášky.
 
„Během komunikace se zákazníky jsme byli překvapeni, jak rychle se Boxie stal součástí jejich životů. Velmi často jsme se setkávali s dotazem, zda se do BOXIE může zasílat i nákup potravin. Také jsme obdrželi mnoho požadavků střídavě na vyhřívaný či chladicí box. No a v HESTEGU jsme zvyklí přání zákazníků plnit,“ říká obchodní ředitel společnosti HESTEGO a.s. Lukáš Bára.
 
Doposud potraviny v soukromém boxu vydržely pouze omezenou dobu. Zvláště ve vyšších teplotách začne doručený nákup rychle ztrácet svoji kvalitu. Chladicí box je pak řešení, které nákup udrží čerstvý několik hodin. Právě tak je důležité pro hotová teplá jídla udržet jejich teplotu stabilní, aby nedocházelo k množení bakterií.
 
KURE_a_BOX
 
„Při vývoji jsme byli v těsném kontaktu jak s doručovateli potravin a roznáškovými službami, tak s hygienickou stanicí. Díky tomu jsme se ujistili, že FRESH BOXIE kromě praktičnosti splňuje i bezpečnostní parametry. Pro teplé potraviny potřebujeme udržet teplotu boxu nad 63 °C, naopak pro chlazené potraviny potřebujeme udržovat pod 7 °C,“ vysvětluje vedoucí vývoje společnosti HESTEGO a.s. Miroslav Mlýnek.
 
HESTEGO od uvedení BOXIE na trh ukazuje jak doručovacím společnostem, tak zákazníkům nový směr, kterým si mohou zjednodušit život. Přijímání zásilek bez nutnosti komunikace s kurýrem, bez uzpůsobování svého časového rozvrhu či bez hledání výdejního místa je pohodlnější variantou dnes již extrémně oblíbených veřejných výdejních boxů.
 
FRESH BOXIE je v současnosti dodáván v jednom rozměru, a to 75x48x74 cm. Vnitřek zásilkového boxu je dobře utěsněn proti teplotním ztrátám. Boxie je vybaven dotykovým displejem, scanerem čarových kódů, automatickou váhou a vnitřní kamerou. „Ze statistik, které máme k dispozici, se ukazuje, že nejčastější rodinný nákup se skládá ze šesti tašek, které se do BOXIE bez problému vejdou,“ dodává Lukáš Bára.
 
Nový chladicí FRESH BOXIE se dá od dnešního dne objednat na shop.boxie.cz.