Zpět na informační servis

Bezpečnostní dveře s extrémně odolným povrchem jsou designovou vychytávkou

27. srpna 2019
Text redakce PR článek

Pro developery, architekty a majitele bytů má společnost SHERLOCK® ASSA ABLOY unikátní novinku - certifikované bezpečnostní dveře s maximálně odolným povrchem FunderMax. Ten kromě fyzikálních parametrů splňuje i estetické požadavky.

Společnost SHERLOCK® ASSA ABLOY představila vzorník ukázkových povrchů, mezi nimiž jsou například imitace mramoru, bronzová patina či geometrické vzory. Zhotovit však dokáží dveře na základě fotky či jiného vzoru. ?Patentovaná technologie FunderMax udělá z bezpečnostních dveří designovou vychytávku, neboť na povrch dveří je možné aplikovat cokoli dle vlastního výběru," řekl Pavel Hiršl ze společnosti SHERLOCK® ASSA ABLOY. Navíc - na speciálním povrchu, ať už je matný nebo lesklý, nezůstávají otisky prstů.

Povrch vyvinuli a vyrábějí v Rakousku zejména pro potřeby namáhaných interiérů - např. chemických laboratoří, operačních sálů, bazénů či letištních hal. I vchodové dveře jsou často vystaveny extrémním podmínkám. ?Bezpečnostní dveře musí odolat pokusům o vloupání, požáru, hluku a každodennímu provozu. Během jejich životnosti - tedy v průběhu 25 let - otevře a zavře průměrná čtyřčlenná rodina vchodové dveře až 200-tisíckrát. S povrchem FunderMax si budou moci naši zákazníci vybrat povrchovou úpravu extrémně odolnou vůči oděru, poškrábání, tlaku či povětrnostním vlivům. Navíc - s velmi pěknou designovou úpravou," zdůraznil Hiršl.

Bezpečnostní dveře s povrchem FunderMax si můžete objednat v prodejně SHERLOCK® v Praze a v síti partnerských prodejen společnosti.

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 24. 4. 2024 10:40
Tracy is unable to log error.